EU LCS Summer 2017 - 8. týden

EU LCS Summer 2017

Osmý týden

Ninjas in Pyjamas poprvé vyhráli a to nad Roccat, ale stále se nacházejí na poslední, sestupové pozici. To Fnatic jsou stále první a nadále navyšují svůj náskok nad druhými G2. Ve skupině B ale ještě není rozhodnuto. O první místo se předhánějí H2K a Unicorns of Love. Stále je ale můžou dostihnout Splyce, kteří jsou třetí a ztrácejí pouze jedno vítězství.

5. týden / 6. týden / 7. týden

Pravidla a soupisky týmů

Mysterious Monkeys

 

Vitality

0:2

Souboj mezi předposledním a posledním týmem skupiny B. Obě hry byly poměrně rychlé a nenabídly ani moc killů. První hru jasně vyhráli Vitality, ve druhé hře už Monkeys zabojovali, ale i přes to dokázali Vitality vyhrát a stále se drží na čtvrté pozici ve skupině.


G2

 

Ninjas in Pyjamas

2:0

Ninjas in Pyjamas ještě nedokázali vyhrát, to G2 se snaží dohnat Fnatic, kteří jsou na prvním místě. Tento souboj byl velice rychlí, G2 nedali NiP šanci a s přehledem vyhráli 2:0.


Splyce

 

H2K

0:2

H2K společně s Unicorns of Love soutěží o první pozici ve skupině B. Splyce se na ně pomalu dotahují ze třetího místa. V první hře ale bylo vidět, proč jsou H2K na prvním místě a Splyce ne. Za 26 minut bylo hotovo, H2K pohodově vyhráli. Druhá hra byla už delší, Splyce se dostali rychle do hry a H2K se museli dotahovat. Poté ale zabojovali a baron buffu dokázali zničit nexus.


Fnatic

 

Misfits

2:0

Souboj lepších týmů ze skupiny A. První hra nabídla pouze 10 killů, z toho 4 padli až v posledním teamfightu. Ten vyhráli Fnatic a díky němu se dostali v souboji do vedení. Druhou hru měli Fnatic celou dobu pod kontrolou a opět vyhráli.


Ninjas in Pyjamas

 

Roccat

2:0

Ninjas in Pyjamas konečně vyhráli! První hru dobře zvládali, poté ale Roccat získali barona a dostali se do vedení. Ninjas in Pyjamas ale zabojovali a díky chybě Roccat, kdy dva hráči zbytečně umřeli, dokázali NiP zničit nexus. Druhou hru už jasně vyhráli Ninjas in Pyjamas a získali svou první výhru v sezóně.


Mysterious Monkeys

 

Unicorns of Love

1:2

Unicorns of Love získali rychle první hru, ve druhé ale narazili. Díky vyhranému teamfightu a získanému baronovi se Mysterious Monkeys dostali až do enemy báze a Unicorns už se nedokázali ubránit. Poslední hru se ale Unicorns of Love nakopli a dokázali s přehledem vyhrát.


Tabulky skupin

Jednotlivé zápasy mezi týmy

Zápasy 9. týdne EU LCS

Stream můžete sledovat na našem webu.

Nepřehlédněte
13. 7. 2017
0
10. 7. 2017
0

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace