EU LCS Summer 2017 - 8. týden

EU LCS Summer 2017

Osmý týden

Ninjas in Pyjamas poprvé vyhráli a to nad Roccat, ale stále se nacházejí na poslední, sestupové pozici. To Fnatic jsou stále první a nadále navyšují svůj náskok nad druhými G2. Ve skupině B ale ještě není rozhodnuto. O první místo se předhánějí H2K a Unicorns of Love. Stále je ale můžou dostihnout Splyce, kteří jsou třetí a ztrácejí pouze jedno vítězství.

5. týden / 6. týden / 7. týden

Pravidla a soupisky týmů

Mysterious Monkeys

 

Vitality

0:2

Souboj mezi předposledním a posledním týmem skupiny B. Obě hry byly poměrně rychlé a nenabídly ani moc killů. První hru jasně vyhráli Vitality, ve druhé hře už Monkeys zabojovali, ale i přes to dokázali Vitality vyhrát a stále se drží na čtvrté pozici ve skupině.


G2

 

Ninjas in Pyjamas

2:0

Ninjas in Pyjamas ještě nedokázali vyhrát, to G2 se snaží dohnat Fnatic, kteří jsou na prvním místě. Tento souboj byl velice rychlí, G2 nedali NiP šanci a s přehledem vyhráli 2:0.


Splyce

 

H2K

0:2

H2K společně s Unicorns of Love soutěží o první pozici ve skupině B. Splyce se na ně pomalu dotahují ze třetího místa. V první hře ale bylo vidět, proč jsou H2K na prvním místě a Splyce ne. Za 26 minut bylo hotovo, H2K pohodově vyhráli. Druhá hra byla už delší, Splyce se dostali rychle do hry a H2K se museli dotahovat. Poté ale zabojovali a baron buffu dokázali zničit nexus.


Fnatic

 

Misfits

2:0

Souboj lepších týmů ze skupiny A. První hra nabídla pouze 10 killů, z toho 4 padli až v posledním teamfightu. Ten vyhráli Fnatic a díky němu se dostali v souboji do vedení. Druhou hru měli Fnatic celou dobu pod kontrolou a opět vyhráli.


Ninjas in Pyjamas

 

Roccat

2:0

Ninjas in Pyjamas konečně vyhráli! První hru dobře zvládali, poté ale Roccat získali barona a dostali se do vedení. Ninjas in Pyjamas ale zabojovali a díky chybě Roccat, kdy dva hráči zbytečně umřeli, dokázali NiP zničit nexus. Druhou hru už jasně vyhráli Ninjas in Pyjamas a získali svou první výhru v sezóně.


Mysterious Monkeys

 

Unicorns of Love

1:2

Unicorns of Love získali rychle první hru, ve druhé ale narazili. Díky vyhranému teamfightu a získanému baronovi se Mysterious Monkeys dostali až do enemy báze a Unicorns už se nedokázali ubránit. Poslední hru se ale Unicorns of Love nakopli a dokázali s přehledem vyhrát.


Tabulky skupin

Jednotlivé zápasy mezi týmy

Zápasy 9. týdne EU LCS

Stream můžete sledovat na našem webu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace