MSI opět nafukuje nabídku základních desek pro Ryzen

Je tomu chvíle, co MSI představilo pětici desek s čipsetem A320 určených pro Ryzen, a už tu máme další. Novinky opět představují mix mezi čipsety X370 a B350. Výsledný počet modelů se odhalením zvýšil na 22. Nemůžete si tak stěžovat, že není z čeho vybírat…

Nové desky jsou většinou upravené předchozí modely. X370 Gaming Pro Carbon AC přináší stejně jako předchůdce černý design, RGB podsvícení či čtveřici slotů pro DDR4 s max. frekvencí 3200+ MHz. Nově ale dostanete PCIe WiFi kartu s dvěma anténami a Intel čipem pro lepší bezdrátové připojení.

Desky X370/B350 Gaming Plus zase přinášejí černo-červený design, ATX velikost a žádné podsvícení. Výbava zůstává, včetně čtyř DDR4 slotů (3200+ MHz).

Opravdovou novinkou je potom model X370 Krait Gaming. Zaujme tradiční kombinací černého podkladu a výrazné bílé. Bílá je rovněž barva osazených diod pro osvětlení. Deska pojme až čtyři DDR4 paměti s frekvencí maximálně 3200+ MHz. To samé je potom varianta x B350 čipsetem.

Aktuální nabídku MSI základních desek pro procesory Ryzen najdete na CZC.cz.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace