No Man’s Sky dostalo desítky hodin příběhu a základní multiplayer

Pár dnů zpět studio Hello Games oznámilo třetí velkou aktualizaci. Dozvěděli jsme se pouze to, že vylepší příběh. Aktualizace nyní vyšla a skutečně se příběhem dost zabývá. Objevila se totiž nová „interdimenzionální“ rasa. Hráče tak čeká spousta prozkoumávání a hledání odpovědí na otázky. Příběh má zabrat 30 hodin.

Aktualizace také přidala multiplayer v zatím dost základní podobě. Ostatní hráče uvidíte jako jakési poletující koule energie a můžete společně prozkoumávat. Tvůrci zmiňují, že jde pouze o první krok a do budoucna chystají řadu vylepšení.

Atlas Rises zlepšuje také navigaci vesmírem hry, přidává nové druhy planet a také na planetách budete moci najít havarované obří lodě. Ty se hodí hlavně k tomu, abyste z nich získali suroviny. Vylepšený je také systém misí, s nimi vám pomůže nový agent, jsou stále generovány a tak podobně.

Další novinky zahrnují zlepšené farmaření, vylepšené vesmírné souboje, změny herní ekonomiky a spousta dalšího. Vydaný trailer vás s novinkami celkem dobře seznámí. Nechybí ani početné opravy chyb a další změny.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace