Outbreak do Rainbow Six: Siege přinese 5 druhů monster

První kooperativní event pro Rainbow Six: Siege se blíží a Ubisoft na oficiálním blogu představil typy nepřátel. Mimozemský parazit totiž zvládne oběti proměnit na pět rozdílných monster. Grunt je nepřítel, kterého potkáte nejčastěji a jakmile zjistí vaši přítomnost, „posílí“ svoje obrnění a bude odolnější proti zásahům. Vývojáři doporučují opatrnost a tichý postup.

Breacher zase vybouchne, jakmile se přiblíží. Vývojáři dodávají, že dokáže vytvořit díry v „nezničitelných“ stěnách. Rooster bude celkem vzácný protivník a zvládnou na vás ze země vyslat jakési bodáky and znehybnit vás. Jsou neustále v pohybu a těsně před smrtí se stanou „extrémně smrtící“.

Smasher vypadá na nejodolnějšího protivníka, kterému zásahy skoro nic nedělají. Stejně tak dokáže zničit zdi, které mu stojí v cestě. No a poslední je Apex, který sedí na samotném vrcholu mimozemského potravinového žebříčku. Místo toho, aby na vás zaútočil přímo bude posílat „vlny nepřátel“ a házet oslepující projektily (jejich jedinou obranou jsou Finka a Doc).

Z informací to vypadá, že Ubisoft nad návrhem protivníků přemýšlel a Outbreak nebude další tradiční zombie střílečka. Event začne 6. března. Nedočkavci mohou 20. února vyrazit na testovací servery. Obecné informace o Outbreak již byly zveřejněny.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace