Rainbow Six: Siege: Ubisoft odemkne původních 20 specialistů pro všechny

Už v průběhu zítřka se hráčům Rainbow Six: Siege otevře Operation Chimera a s ní první kooperativní event Outbreak. Ubisoft také připravil velké změny, které se dotknou všech hráčů.

Siege totiž už nabízí 36 specialistů a koncem roku číslo vzroste na 44. Noví hráči tak mohou snadno získat pocit, že něco propásli. Proto společně s Chimera rozšířením dorazí změny specialistů.

Ubisoft prakticky původních 20 specialistů odemkne všem (odstraní jejich Renown cenu), kteří vlastní tyto edice: Standard, Advanced, Gold a Complete. Renown cena také zmizí ze všech attachmentů pro zbraně vašich odemknutých specialistů.

Od 6. března bude také změněn obsah Starter edice, která nabízí levnější způsob, jak se dostat do hry a jiné odemykání specialistů. Doposud jste koupí získali dva specialisty a herní měnu. Nově místo toho dostanete šest specialistů, přičemž budou vybráni náhodně a polovina je určena pro útok a druhá pro obranu. Vybírat se bude z celkem 10, jejichž seznam najdete na oficiálním blogu hry. Tito specialisté byli vybráni tak, aby novým hráčům poskytli co možná nejlepší zážitek ze hraní.


GrunexCast #21: Kingdom Come: Deliverance

Archiv podcastů

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace