Speciální Minecraft Store nabídne věci do hry

Microsoft si pro hráče a modery do hry Minecraft připravili opravdu zajímavou novinku. Pokud tvoříte do Minecraftu jakýkoliv obsah, budete za to patřičně odměněni. Přímo do Minecraftu má být v rámci připravované aktualizace 1.1 Discovery přidán obchod, kde úspěšní modeři budou moci nabízet své výtvory. Ostatní hráči si je pak budou moci zakoupit za speciální měnu.

Jediné negativum, která tahle novinka obnáší, je skutečnost, že se aktualizace nebude vztahovat na původní Java PC verzi. Naopak u verzí pro Windows 10, konzole a telefony už Microsoft Store najdete.

Zmíněnou měnou se mají stát Minecraft coiny, jejíž pořízení vás přijde na reálné peníze. Zprávy hovoří o tom, že pořízení 300 coinů vás přijde na 1,99 $ (50 CZK), 840 coinů na 4,99 $ (125 CZK), nebo 1,720 coinů za 9,99 $ (250 CZK).

Aktualizace se má do hry dostat během jara. Pro začátek budete v obchodě moci najít produkty od 9 velkých partnerů: Blockception, Blockworks, Eneija Silverleaf, Imagiverse, Noxcrew, Polyamps, Qwertyuiop The Pie, Razzelberry Fox and Sphax. Nabídka se má však pravidelně rozrůstat.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace