Tři velké slevové akce na Steamu, kdy se jich dočkáme?

A je to zase tady. Spekulace o termínech, kdy se budou konat největší slevové akce roku na Steamu, jsou zase zpátky. Veškeré datumy, o kterých si v tomto článku přečtete, berte s jistým nadhledem. Na druhou stranu, ikdyž jejich původ je zcela neověřený (pochází z redditu, odkud byl daný příspěvek následně smazán), britský web Eurogamer.net je označil za skutečná, údajně je mají ověřené z vlastních zdrojů.

Připravit si peněženky už můžete nyní, od 26. října až do 1. listopadu nás mají čekat Halloweenské slevy. O tři týdny později, tedy od 22. listopadu až do 28. listopadu, přijde na řadu Steam Black Friday Sale. A na závěr, brána zimních slev se má otevřít na Štědrý den, tedy od 24. prosince až do 4. ledna příštího roku.

V příštím týdnu bychom se měli dozvědět více informací o reálnosti těchto dat a nebo se dokonce dočkat jejich potvrzení. Až tomu tak bude, budeme vás informovat.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace