Vánoční stromek ve World of Tanks

                  

 Můj vánoční stromek

Když se objevil ve World of Tanks vánoční stromeček s dárky, přišlo mi to jako super nápad. Během pár bitev jsem měl vždy většinu úkolů splněných a většinu balíčku otevřených. Postupem času mé nadšení ale vyprchalo. Proč?

Dostal jsem se do fáze, kdy mám otevřený IX level, a vše je parádní. Co bedna to odměna, pěkné Švédky zavřené v krabicích. Neskutečné slevy na nové stíhače tanků. Nějaké ty drobnosti, nadšení bylo úžasné. Nyní jsem ale ve fázi, kdy mi chybí asi 5 bodu na 100 % a vše je kapku jinak.

Nejdříve mne neskutečně otravovalo, když jsem denně strávil nějaké ty minuty klikáním a vylepšováním jednotlivých ozdob z levelu 1 až na level 5. Věděl jsem, že jsou nějaké recepty, ale přišlo mi to vcelku zbytečné, když se stejně stále upgraduje jen o level výše. Před pár dny jsem si říkal, sakra, stále mi chybí pár bodů. Upgraduji zas nějaké ty ozdoby…

Ejhle, najednou mam čtyři ozdoby pátého levelu jako dárečky pod stromeček. A potřebuji pásy a kamufláž na KV-2 a nějaké specifické zavěšené ozdoby na stromku. Nu což, začínám hledat, probírám se recepty a říkám si, no to teda ne. Nemíním trávit hodiny tím, že budu péct cukroví a ozdoby jen abych dostal na desátou bednu. Takže se podíváme, jaká je odměna za X. level sváteční atmosféry.

Vánoční atmosféra zde...

Ocenění „Špatný hrdina I. třídy“ (za pozoruhodnou statečnost při šíření sváteční atmosféry)

No, tohle už vypadá, že posledním levelem vydělám celkem 2 000 000 kreditů. Teda za předpokladu, že si budu chtít koupit Strv 103B.

Procházel jsem tedy fóra a zjistil, jak moc na tuhle skvělou vánoční akci lidi nadávají. No, když se to vezme kolem a kolem, dá se říci až po skončení vánočního šílenství, jestli to byla nebo nebyla dobrá akce. Vím, že kluci, kteří už misi dokončili, si koupili za 27,- nějakou tu krabičku s ozdobami. A na X-tý pokus se jim povedlo sehnat poslední kousek. Poslední holku dostanete na devátém levelu, takže je otázka, jestli má smysl kupovat si bedny na level desátý.

Když to vidím chce se mi zvracet, ale třeba to tak složité není a ani to nezabere tolik času. Každopádně se mi do toho nechce a pravděpodobně si 15. ledna taky koupím nějakou tu bedýnku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace