Warhammer: Vermintide 2 hraje už milion hráčů

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování hry Vermintide, která sklidila velmi nadšené ohlasy. Poprvé jste mohli vyzkoušet druhý díl kooperativní vyvražďovačky z pohledu první osoby, která nabízí dech beroucí akci zasazenou v apokalyptickém světě zmítaného válkami, 8. března. Tehdy hra vyšla pro PC.

Vývojářské studio Fatshark se pět týdnů po vydání pochlubilo nečekanými statistikami. Už během prvního týdne po vydání se prodalo půl milionu kopií, během dalších čtyř týdnů se počet zdvojnásobil. Pouhých pět týdnů stačilo na to, aby hra překonala prodeje svého prvního dílu. Ten vyšel už v roce 2015.

Vývojáři si ve spolupráci s Valve připravili 10% slevovou akci, skrze kterou chtějí všem svým fanouškům poděkovat. Ti z vás, kteří hru ještě nemají, si ji tak mohou pořídit za 25,19 € ( v přepočtu za 635 korun) skrze Steam.

Připomínáme, že Warhammer: Vermintide 2 by v letošním roce mělo vyjít i pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One. Pro obě platformy hra byla oznámena už v minulém roce.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace