Vychutnej si hraní her v naprostém pohodlí díky moderně navrženým a speciálně ergonomicky tvarovaným židlím CZC.Gaming Bastion a CZC.Gaming Fortress.


CZC.Gaming Bastion

Kvalita, jak má být

Lehký kovový rám židle je základnou, která zaručuje pevnou stabilitu. Je doplněn o pětiramenný kříž s kvalitními pogumovanými kolečky, která jsou tichá, pevná a bezpečná. Jejich výška je 60 mm.

Komfortní volba

Židle kromě skvělé ergonomie může nabídnout potah z vysoce kvalitní a odolné látky, která se snadno udržuje a velmi dobře čistí. Dalšími výhodami jsou nastavitelná výška sedáku, područky s měkkým povrchem v karbonovém designu. Područky lze nastavit do všech čtyř stran i výškově. To vše doplněno semišovými polštářky s paměťovou pěnou v bederní oblasti a pod hlavou . Skvělou doplňkovou výbavou je pak možnost naklopení sedadla až do úhlu 165°.

Klíčové vlastnosti

Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem. Potah z kvalitní a pevné látky se semišovými detaily. Nastavitelná výška sedáku. Naklápěcí opěradlo až do 165°. 4D područky s karbonovým designem. Polštářek pod hlavou a v bederní oblasti. Nosnost až 160 kg.

Zjisti cenu na CZC.cz


CZC.Gaming Fortress

Vlastnosti a klíčové prvky židle

Židle je speciálně ergonomicky tvarovaná, takže tvoří dokonalou oporu pro každou část vašeho těla. Kromě skvělé ergonomie pak může židle nabídnout potah z kvalitní PU kůže, nastavitelnou výšku sedáku, podporu správného držení páteře a 4D područky s měkkým povrchem. To vše doplněno malým polštářkem v bederní oblasti a malým polštářkem pod hlavou. Skvělou doplňkovou výbavou je pak možnost naklápění sedadla až do úhlu až do úhlu 160°.

Bytelná konstrukce

Kromě výše zmíněných vlastností u židle jistě také uvítáte silný kovový rám a pevný pětiramenný kovový kříž, který zajišťuje dokonalou stabilitu. Samozřejmostí jsou pevná, tichá a bezpečná kolečka.

Klíčové vlastnosti

Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem. Potah z kvalitní PU kůže. Nastavitelná výška sedáku. Naklápěcí opěradlo až do 160°. 4D područky. Polštářek pod hlavou a v bederní oblasti. Nosnost až 150 kg. Rozměry 128-135,5 x 68 x 56 cm.

Zjisti cenu na CZC.cz