Vyzkoušej herní výbavu, kterou ti v CZC.cz vyrobili na míru. Jednoduché, ale extrémně výkonné. GEEKové vědí, jak a na čem hrát.

Herní křesla CZC.Gaming

Majesty

Herní trůn CZC.Gaming Majesty je stvořen pro vaše každodenní nekompromisní pohodlí, a navíc vypadá naprosto skvěle. Vyjímat se bude v obývacím pokoji, kanceláři, ložnici i herním doupěti.

Alchemy

NOVINKA v portfoliu CZC.Gaming na první pohled zaujme podsvícenými konturami, které si lze libovolně přizpůsobit dle vlastních preferencí. Pohodlný model Alchemy staví na základech svých předků tedy pevné kovové základně, ergonomickém tvaru, výškové stavitelnosti a dalšími možnostmi naklápění. Prosím posaďte se!

 

Závodní kokpity CZC.Gaming

Centaur

Prémiový kokpit CZC.Gaming Centaur určený pro hraní závodních her tvoří pevná ocelová konstrukce zajišťující stabilitu a pohodlná závodní sedačka s možností libovolného nastavení polohy. Připravené montážní otvory jsou kompatibilní s většinou hlavních značek výrobců volantů a pedálů vč. Thrustmaster, Logitech a další.

 

Další příslušenství CZC.Gaming

Shapeshifter Silent

Bezdrátová herní myš CZC.Gaming Shapeshifter Silent, kterou lze připojit i přes kabel, ve svém nitru ukrývá optický senzor PixArt PAW3335 s rozlišením až 16 000 DPI. Osloví zejména příznivce "reklamy na ticho" disponuje totiž velmi tichými Kailh spínači, které nevyruší ani vaši rodinu při sledování oblíbeného seriálu v růžové zahradě. Populární děrovaný ultralehký design je pak třešničkou na dortu, k dispozici je i plný "krunýř" pokud byste se rozhodli pro změnu.