Herní portál Grunex.com si ve spolupráci se značkou Predator připravil pro českou a slovenskou komunitu v letošním roce první, oficiální PlayerUnknown’s Battlegrounds Cup, který je zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem zmiňované hry, Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

 

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho modů, tak pro tuto speciální příležitost jsme vybrali formát Solo FPP, kde můžeš ukázat svojí dominanci na bitevním poli na nové mapě Miramar. Neváhej a vyzkoušej si tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na nové mapě, exkluzivně pouze na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 82 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj Predator PUBG novoroční sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat.

 

Bodování finálových zápasů:

Bodování určitých pozic naleznete zde: https://prnt.sc/guqfs0

Kill 25b
Kill v TOP10 50b
1. místo v kvalifikačním zápase 50b
2. místo v kvalifikačním zápase 25b
3. místo v kvalifikačním zápase 15b

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> Acer Predator Headset < > Acer Predator Mouse < > Acer Predator Flashdisk 32 GB <

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator resp. herním notebookům Triton 700