Tak jsme se konečně dočkali, první dva dubnové víkendy se ponesou v barvách značky NVIDIA, která pořádá pro českou a slovenskou komunitu další turnaj z Grunex PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupů, tentokrát s dlouho očekáváným formátem Squad FPP, který je zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem zmiňované hry, Nikolaiem “Mazarini” Lazarevem.

Online kvalifikace je otevřená všem dychtivým fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinner. Dubnová série začíná tuhle sobotu 7. 4. 2018 a na ní navazuje další sobotní Squad Cup, který je naplánován na 14. 4. 2018.

Jak bylo řečeno, pro tuto speciální příležitost jsme vybrali formát Squad FPP, kde můžeš ukázat týmového ducha na bitevním poli a to na mapě Erangel. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 64 týmů pro jeden turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje 9 zápasů z toho budou 2 kvalifikační zápasy v jednom balíku (BO2), ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3.

Z kvalifikačních balíků postoupí celkově 5 nejlépe umístěných týmů.

 

Sleduj Maziho PUBG Squad sérii turnajů online na Twitchi!

Celý turnaj odvysílá streamer a hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev na Twitch kanále NVIDIAGeForceCZ, kde bude celý průběh ultimátních týmových soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s Nvidií!

Již ve čtvrtek 5. 4. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Bodovací tabulka: Mazarini PUBG Squad Cup Tabulka

Pravidla turnaje: Mazarini PUBG Squad Cup Pravidla

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo
Skiny ze hry PUBG v hodnotě cca 4 000 Kč

*celý set skinů je v přibližné cenové výši 4 000 Kč, podle hodnot na Steam Marketu, ke dni 7.4.2018*

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

PUBG with ShadowPlay Highlights!

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!