Hra World of Tanks se znovu na Grunexu objevuje v kompetitivním modu, touto novinkou potěšíme všechny turnajové nadšence. Po velmi dlouhé odmlce se vracíme zpět a  společně ve spolupráci s partnerem Trust Gaming a za podpory Wargaming.net otevíráme sérii turnajů s populárním herním modem 5v5 na X tieru.

Na turnaji budeme exkluzivně spolupracovat s největším českým WoT streamerem Martym, zmáným pod přezdívkou Marty_vole, který bude celou turnajovou sérii streamovat. Vítězové si odnesou exkluzivní ceny od partnera Trust Gaming a samozřejmě budeme rozdávat i goldy a to nejen ve finále!

Připravili jsme si pro vás sérii tří turnajů v herním módu 5v5 X tier. První dva turnaje jsou kvalifikační, ze kterých postupuje celkem 8 nejlepších týmů do Grand Finále. První kvalifikační turnaj začíná druhé srpnové pondělí , konkrétně 13. 8. 2018, další následuje v neděli 19. 8. 2018. Samotné Grand Finále vám přineseme v neděli 26. 8. 2018. Kvalifikace se odehrají formátem BO3 a finále odehrajeme fotmátem BO5. Hrát se bude útok/obrana, jak jsme byli zvyklí z velkých WoT lig.

Trust Gaming 5v5 WoT Cup je určen pro všechny české a slovenské týmy/hráče, kteří jsou vlastníkem X tanků v garáži a mají chuť si zahrát s přáteli nebo týmem první World of Tanks turnaj v novém patchi 1.0.

 

Sleduj Trust Gaming 5v5 WoT Cup online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi ocelovými monstry, si nepřijdou zkrátka, protože turnaj bude vysílaný online. Kvalifikační a finálové zápasy uvidíte v podání streamera Martyho na jeho twitch kanále.

 

Přehled Trust Gaming 5v5 WoT Cupu

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni bitení pole!

Registrace je otevřená všem hráčům, kteří vlastní WoT účet a mají dostupné tanky na X tieru. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje: Trust Gaming 5v5 WoT Cup Pravidla

Co si odnese vítězný tým v Grand FináleTrust Gaming 5v5 WoT Cupu?

1. místo: 5x Microphone Trust GXT 252 Emita 

2. místo: 5x Klávesnice Trust GXT 890 Cada 

3. místo: 5x Herní myš Trust GXT 162

4. místo: 5 000 goldů

5. místo: 5 000 goldů


Trust Gaming  

Skvělé herní periferie od partnera Trust Gaming zakoupíte na czc.cz.

 

Trust Gaming Setups for Building Champions