Máme už otevřenu registraci do poslední 4. online kvalifikace:
středa 28. 11. od 17:00 (z ní TOP 4 hráči postoupí do online finále)

Jak potvrdit svou účast v turnaji a jak turnaj odehrát?
A) Ikdyž jste registrovaní, nezapomeňte potvrdit Check-in od 8:00 do 16:45. Jakmile Check-in potvrdíte, uvidíte vedle svého nicku na kartě "Hráči" zelenou fajfku.
B) V 16:45 se uzavře registrace i Check-in do turnaje a admini turnaje provedou rozlosování. Pavouk s rozlosováním bude vidět až po 17:00.
C) Jakmile uveřejníme pavouka s rozlosováním turnaje, tak stačí najít své jméno (na PC použijte funkci Ctrl + F, na mobilu "Hledat text") a hned vidíte svého soupeře. Klikněte na nickname svého soupeře a otevře se vám jeho profil, kde zjistíte soupeřovo PSN, tedy jeho jméno ve FIFA 19. Pro snazší komunikaci hráčů s adminy žádáme všechny hráče, aby se připojili na discord.gg/grunex (speciální komunikační stránka), kde bude probíhat komunikace od adminů v rámci celého turnaje a budete se moct adminů na cokoliv zeptat.
D) Přidejte si soupeře ve hře a začněte hrát dle turnajových pravidel (najdete je na samostatné kartě). 
E) Po odehrání zápasu nezapomeňte zadat výsledek. Popř. pokud jej už zadal soupeř, tak jej potvrdit.
Hodně štěstí, have fun :-)

DŮLEŽITÉ:

 • V každém kole Play-Off musí hráč střídat týmy. V případě výsledku 2:1 se tak musí použít tři týmy! V žádném zápase nesmí nastoupit hráči se stejnými týmy proti sobě! Volbu do úvodního zápasu má vždy hráč, který je v pavouku veden jako první.
 • ​Pokud potvrdíte Check-In v turnaji a turnaje se neúčastníte, bude vám udělen týdenní BAN na všechny turnaje na Grunexu. V případě, že se neomluvíte, bude vám udělen měsíční BAN!
 • ​Při vyplnění GAME ID na webu je potřeba používat vaše jméno na PSN (PlayStation Network).

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce:

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Budeme hrát s oficiálními týmy, které jsou ve FIFA 19 (tzn. nehraje se FUT režim)
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální

Turnaj končí dosažením čtvrtfinále (jakmile jste v TOP 8, postupujete do online finále a turnaj se nedohrává)
---

Na konec roku jsme si pro vás ve spolupráci s portálem iSport.cz a partnery projektu připravili speciální sérii online turnajů na PS4 ve FIFA 19, která vyvrcholí offline finálem 8. 12. v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři!

iSport.cz vstupuje do světa eSportu a to pěkně zostra! Nejen, že si s partnery CZC.cz, PlayStation, O2 TV, Corny a Fortunou připravil sérii čtyř online kvalifikačních FIFA 19 turnajů, ale nachystánu má i profesionální eSport smlouvu a 50 000 Kč prizemoney pro finálový turnaj. Pojďme si celý koncept představit blíže.

 

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4 a otevřeny jsou čtyři kvalifikace:

Každá online kvalifikace bude otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3 (tudíž se hraje "na dva vítězené zápasy ve hře". Výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodu CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

 

Online finále 1. 12. 2018

Nejlepších 28 hráčů z online kvalifikací postoupí do online finále a doplní je 4 divoké karty partnerů projektu, konkrétně Corny, CZC.cz, O2 TV a Fortuny. Divokou kartu z pohledu hráče nelze získat. Online finále pro celkem 32 hráčů proběhne v sobotu 1. 12. 2018 od 17:00. 

Hráči budou rozděleni do osmi skupin po čtyřech hráčích. V základní skupině odehrají zápasy každý s každým ve formátu BO2 (tudíž výsledek může skončit 2:0 nebo 1:1). Umístění v základní skupině určuje rozlosování Single Elimination (jednoduchý pavouk) Play-Off , kde se spolu hráči utkají křížovým systémem (vítěz skupiny A s posledním hráčem skupiny H atd.) ve formátu BO3. Nejlepších 8 hráčů postoupí na offline finále.

 

Offline finále 8. 12. 2018

CZC.cz iSport FIFA 19 turnaj vyvrcholí druhou adventní sobotu 8. 12. v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři. Kromě finálového turnaje vás čeká bohatý doprovodný program, kde nebudou chybět fotbalisté české reprezentace, komentátoři O2 TV, moderátor a fotbalový fanda Mikoláš Tuček a řada dalších celebrit jak ze světa fotbalu, tak i toho virtuálního. Přesný harmonogram vám přineseme později. Finále bude streamované na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv. Těšit se můžete na stabilní stream, protože kvalitní internetové připojení na offline finále zajistí společnost Ha-vel.

 

Prizemoney

Veškeré níže uvedené ceny platí pro offline finále turnaje.

 • 1. místo - 25 000 Kč
 • 2. místo - 12 000 Kč
 • 3. místo -  6 000 Kč
 • 4. místo -  3 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 1 000 Kč

Pro řadu hráčů ale největší motivací možná nebudou finanční odměny, ale půlroční profesionální eSport smlouva s portálem iSport.cz! Tuto smlouvu získá jeden z finalistů turnaje, ale vítěz to být nemusí (více informací najdete v pravidlech turnaje přímo v odkazu turnaje).

 

Jak se přihlásit? Je to zdarma, rychlé a snadné

 1. Otevřete si stránku s online kvalifikací a založte si profil (pokud nemáte).
 2. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry (vyplnit i PSN ID, tedy váš nickname v online síti Playstationu) do svého Grunex profilu. A pak stačí kliknout zelené tlačítko "Hrát turnaj".
 3. Jste přihlášeni do turnaje. 24 hodin před startem turnaje se otevře tzv. "Check-in", neboli potvrzení účasti. I když jste registrovaní, vždy je nutné svou účast v turnaji potvrdit. Teprve potvrzením účasti získáte nalosování do turnaje.
 4. U každého turnaje je stanoven čas začátku. Admini turnaje během cca 15ti minut rozlosují turnaj a na turnajové kartě "Play-Off" uvidíte svého soupeře.
 5. Stačí jen kliknout na soupeře, v jeho profilu zjistíte jeho PSN ID a online v síti PlayStation jej vyzvěte k zápasu.
 6. Po konci zápasu zadejte prosím výsledek a systém vám vygeneruje další postup v turnaji.

 

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Budeme hrát s oficiálními týmy, které jsou ve FIFA 19 (tzn. nehraje se FUT režim)
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální
 • V každém kole PlayOff musí hráč střídat týmy. V případě výsledku 2:1 se tak musí použít tři týmy! V žádném zápase nesmí nastoupit hráči se stejnými týmyproti sobě! Volbu do úvodního zápasu má vždy hráč, který je v pavouku veden jako první.
 • Hráč je povinný mít NAT1 nebo NAT2 jako typ online připojení (toto připojení má cca 95 % hráčů). V případě, že má hráč NAT3 nebo NAT4 se může stát, že se ve hře se svým soupeřem nespojí. V takovém případě do dalších bojů postupuje hráč, který má NAT1 nebo NAT2 připojení. V případě problémů se spojením může admin vyžádat screen z PS nastavení ohledně připojení, aby šlo dokázat, kdo má špatný NAT type.
  Své připojení zjistíte následovně v PS4 - Nastavení -> Síť -> Test připojení k internetu

Neznalost pravidel neomlouvá. Při registraci do turnaje hráči souhlasí s pravidly turnaje.

Před začátkem (30 min) a v době turnajů nás můžete zastihnout v kolonce "Chat" a primárně s námi komunikovat v průběhu turnaje komunikovat na  Discordu discord.gg/grunex.
Mimo dobu turnaje nám můžete napsat do komentářů pod Turnaj nebo nám napsat na email:
peter.supak@grunex.com, dominik.springer2@gmail.com, natalie.bednarova@grunex.com