Čas zahájení finále je pouze orientační!
Hraje se hned po odehrání všech kvalifikačních kol.

Jak už je u nás zvykem, o pořádné PUBG turnaje nouze nikdy nebude. Další klání v PlayerUnknown’s Battlegrounds nás čeká už v sobotu a my jsme si pro vás společně s partnerem SteelSeries připravili pořádně našlapanou odměnu. Vítězný squad si totiž neodnese jen jeden nebo dva produkty, ale rovnou kompletní SteelSeries příslušenství pro každého hráče.

Úkol však nebude lehký, vítězové se musí nejprve probít jednou z kvalifikací a následně potvrdit svoji dominanci v samotném finále celé série. Všechnu akci budete moci sledovat živě na twitch kanálech Mazariniho a spajKKa.

Mysleli jste si, že budete odpočívat po Nvidia PUBG turnaji, jehož offline finále vyvrcholilo tento týden v Brně v rámci festivalu In-Yoy? Tak to jste se spletli. My nikdy neodpočíváme a přinášíme letos první zcela plně kompetitivní herní mód. Celá SteelSeries PUBG Squad série začíná tuhle sobotu 17.11. a bude rozdělena do dvou kvalifikací, z něhož postoupí celkem 16 nejlepší cz/sk týmů do online finále, které se bude konat první sobotu v prosinci.

Kvalifikace budou otevřeny pro 192 týmů celkem. To znamená, že v jedné kvalifikaci bude omezený počet na 96 týmů, které budou rozděleni do šesti herních lobby, ze kterých napřímo postoupí top 5 týmů do online finále kvalifikace. Ze všech šesti lobby se pak vylosuje na základě bodových výsledků jednotlivých ladderů tzv. divoká karta, která bude udělena dvěma nejlépe bodově ohodnoceným týmům. Ve finále kvalifikace se spolu utká šestnáct týmů a jen čtyři týmy postoupí do online finále celého turnaje. V turnaji se bude bojovat na mapách Miramar a Erangel.

Formát

Kvalifikace:

 • Celkem se během jedné kvalifikace odehraje 8 zápasů
  • Lobby A-F: BO4 
   • Mapy: MIRA, MIRA, ERA, ERA
  • Finále online kvalifikace lobby A-B: BO4
   • Mapy: MIRA, MIRA, ERA, ERA

Grand Finále:

 • Finále turnaje se odehraje formátem BO6, celkem se odehraje šest zápasů.
 • Mapy: ERA, ERA, MIRA, MIRA, ERA, ERA.

 

Sleduj Ste4elSeries turnaje na twitch.tv!

O komentování se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš. Mazarini bude komentovat lobby A a spajKK se ujme lobby B. Samotné online finále bude komentovat tato známá komentátorská dvojka společně.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj příslušenství od SteelSeries!

Neváhej se zapojit do dalšího ze série PUBG SQUAD turnajů. Registrace do první kvalifikace se otevírá už 13.11.2018 od 20:00 hodin, ale pospěš si, počet míst je omezen!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

 

Pravidla: SteelSeries | PUBG Squad Cup #5

 

Jaké ceny si odnesu ti nejlepší?

1. místo: 4x kompletní SteelSeries příslušenství (Arctis 5, Rival 310, Apex 150, QcK+)

2. místo: 4x kompletní SteelSeries příslušenství (Arctis 3, Rival 110, QcK+)

 

Zapoj se do soutěže na sociálních sítích a vyhraj SteelSeries gear!

Nehrajete? Nevadí! Vyhrát produkty od SteelSeries můžete také a je to velmi jednoduché. Prvně je důležité být aktivní na našem facebooku a instagramu. Poté už stačí sledovat jen livestream turnaje a počkat až streameři vyberou třeba právě vás.

Speciální slevy na produkty SteelSeries!

Pokud nejste zrovna dítě štěstěny a nevěříte si ani na diváckou soutěž, pořád nemusíte odejít s prázdnou. Online obchod CZC.cz přichází v rámci Black Friday s exkluzivními slevami na herní výbavu od SteelSeries. Celá akce poběží do 25.11.2018, tak nezaváhejte.

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita


Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
SOLO 32 32 3 vouchery
DUO 32 64 6 voucherů
SQUAD 32 128 12 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.