Časy pro všechny balíky

Již tuto sobotu na tebe čeká pořádná finanční odměna v našem Ballistix PUBG Squad Cupu! Má to ale jeden háček. Budeš si pro ni muset dojít skrze konkurenci toho nejlepšího, co česká PUBG scéna nabízí. Ty a tvoji parťáci zaručeně nebudete jediní, kdo pro sebe bude chtít ukořistit něco z celkové odměny 10 000 Kč. Všechno bude navíc vysíláno živě a o komentování se nepostará nikdo jiný, než všem dobře známý Mazarini. Na své si přijdou také diváci na streamu. I pro ně má Ballistix lákavou soutěž o 16GB RAM.

Turnaj bude otevřen pro 64 týmů, kvalifikační balíky tedy budou 4 a do každého z nich bude rozlosováno 16 týmů. Z každého balíku postoupí čtyři nejlepší celky do finálové fáze, kde se všichni společně utkají v jednom balíku. Kvalifikace i finále se odehrají formátem Bo4 na mapách: MIRA, MIRA, ERA, ERA


Sleduj Ballistix PUBG Squad Cup na twitch.tv!

O komentování turnaje se postará zkušený hráč a komentátor Nikolai "Mazarini" Lazarev.


Zaregistruj se do turnaje o 10 000 Kč!

Neváhej se zapojit do dalšího ze série PUBG SQUAD turnajů. Registrace do první kvalifikace se otevírá už [datum] od [čas] hodin, ale pospěš si, počet míst je omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: Ballistix | PUBG Squad Cup | Pravidla


Jaká výhra padne do rukou těm nejlepším?

  • 1. místo: 5 000 Kč/tým
  • 2. místo: 3 000 Kč/tým
  • 3.místo: 2 000 Kč/tým

Sleduj naše sociální sítě a vyhraj našlapanou RAM paměť

Pokud kompetitivní PUBG není zrovna tvoje doména nebo jen nemáš s kým hrát, nemusíš věšet hlavu. V Ballistix myslí na všechno a pro aktivní sledující našich sociálních sítí si připravili jedinečnou soutěž o Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 3000 RAM. Jsou vytvořeny pro nadšence do výkonu a hráče. Jde o velmi kvalitní a výkonné operační paměti, které se pyšní frekvencí 3000 MHz typu DDR4. Pochlubit se mohou také kapacitou 16GB (2x8GB).

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita


Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
SOLO 32 32 3 vouchery
DUO 32 64 6 voucherů
SQUAD 32 128 12 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.