Od Vánoc nás dělí už jen několik dní a my jsme si pro vás společně s naším partnerem SAMSUNG připravili pořádnou vánoční nadílku! Oba předvánoční soboty pro vás máme nachystaný PUBG SQUAD turnajový speciál a jak jinak si zpříjemnit Vánoce než pořádným prizepoolem. Rozhodně mimo samotný turnaj v téhle speciální sérii čeká i na diváky pořádná podívaná, protože do finále turnaje dostane TOP česká 8 osička přímý invite.

Tak na co ještě čekáš? Zahoď zástěru, hoď perníčky do trouby a přijď si zahrát dohromady o 20 000 Kč s nejlepšími českými týmy ve finále!

 

 

V kvalifikaci, která nás čeká přespříští sobotu 15.12  bude turnaj otevřen pro 96 týmů, které budou rozděleni do šesti herních lobby (BO4), ze kterých na přímo postoupí top 5 týmů do online finále kvalifikace, které bude rozděleno do dvou herních lobby (BO4). Ze všech šesti lobby se pak vylosuje na základě bodových výsledků jednotlivých ladderů tzv. divoká karta, která bude udělena dvěma nejlépe bodově ohodnoceným týmům. Ve finále kvalifikace se spolu utká z každém lobby šestnáct týmů a jen čtyři týmy z každého lobby postoupí do online finále celého turnaje, které bude následující sobotu 22.12. 

Druhá finálová osmička bude vybrána z těch nejlepších českých týmů na základě posledních výsledků v rámci PUBG Squad turnajů na portále Grunex.com. Soupiska pozvaných týmů bude zveřejněna v průběhu týdne v článku.

V turnaji se bude bojovat na mapách Miramar a Erangel.

 

 

Sleduj SAMSUNG PUBG SQUAD Cup na twitch.tv!

O komentování téhle speciální série se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš na jejich Twitch kanálech.

 

Zaregistruj se do turnaje o 20 000 Kč!

Zapoj se a probojuj se mezi ty nejlepší v PUBG SQUAD turnajů. Registrace do první kvalifikace se otevírá už 5.12 od 20:00 hodin, ale pospěš si, počet míst je omezen!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: Samsung | PUBG Squad Cup

 

Jaké ceny si odnesu ti nejlepší?

1. místo: 10 000 Kč 

2. místo: 6 000 Kč

3. místo:  4 000 Kč

*ceny jsou pro celý tým.

 

Speciální sleva na SAMSUNG QLED Gaming monitor!

Ani ten, kdo se turnaje nezúčastní, nemusí odejít s prázdnou. SAMSUNG si pro vás připravil speciální slevovou akci na 27" Gaming monitor CFG73, jehož největší předností je technologie QLED, která zajišťuje přesnost barev a široké barevné spektrum. Navíc se může pochlubit obnovovací frekvencí 144Hz a odezvou 1ms.

Pořiď si teď exkluzivní monitory značky Samsung, jejíchž ambasadorem jsou komentátor, bývalý profesionální PUBG hráč a streamer Martin spajKK Beneš a známý streamer a komunitní ambasador Nikolai "Mazarini" Lazarev.

 

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita


Ti nejlepší hráči se mohou těšit na vouchery se slevou 400 Kč při nákupu nad 3000 Kč na czc.cz. Naskýtá se vám tedy ideální příležitost ušetřit nemalou částku při tunění vašeho herního doupěte.

Kdo vouchery dostane?

Záleží na počtu týmů/hráčů a také na formátu turnaje. Lépe napoví tato tabulka (nebo si zkrátka pamatujte, že vouchery pošleme vždy třem nejlepším týmům)

Formát turnaje Min. počet týmů Min. počet hráčů Počet udělených voucherů
SOLO 32 32 3 vouchery
DUO 32 64 6 voucherů
SQUAD 32 128 12 voucherů

Voucher zašlame vždy do týdne od odehraného turnaje.