Po dlouhé pauze delších sérií jsme zpět s týmovým Counter-Strike turnajem, který končí offline eventem a věřte nám, že v LOBBY se bude hrát o hodně. LOBBY je projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Díky partnerovi turnaje ZOWIE by BenQ se můžete těšit na pořádný balík peněz ve finále turnaje. Celkový prizepool pro nejlepší týmy činí 20 000 korun.

 

Zaregistruj se do LOBBY, podpoř komunitní turnaj a vyhraj peníze pro svůj tým!

Vrcholem turnaje bude finálové klání, kde se vždy dva nejlepší týmy budou snažit dosáhnout na titul vítěze a vysokou finanční odměnu. Týmy budou vybrány z předchozí otevřené online kvalifikace, aby finále obsahovalo pořádnou dávku napětí. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

Boje na život a na smrt v podobě online komentovaného streamu na Twitch.tv

Každým finálovým turnajem vás bude provádět někdo ze zkušených komentátorů a streamerů na Twitch.tv. Jednotlivé obsazení domácích komentátorských hvězd bude v následujících dnech prozrazeno.

Formát turnaje

Formát turnaje bude takový, jak ho známe ze světa e-sportu, tedy formát pět versus pět. Turnaj bude rozdělen do dvou kvalifikačních kol a ti nejlepší se potkají v Online finále, kde budou bojovat o přímý postup do samotného offline finále ve Zlíně.

Ceny pro vítěze finále turnaje

  • 1. místo:  15 000 Kč / tým
  • 2. místo: 5 000 Kč / tým

 

 

Servery do turnaje poskytuje Fakaheda.cz