Dota hráči a hráčky pozor!

Prázdné místo na CZ/SK scéně bude vyplněno! Česko-slovenská DOTA scéna v poslední době moc turnajů nemá, ale to se mění s přicházející ligou nesoucí název CZC.cz Dota Series, kterou si pro vás připravila sama Dota 2 komunita. Na co se můžete těšit? Na čtyři sezóny za rok. Vybojovat si čestné místo v ligové síni slávy. Zahrát si o merch od partnera CZC.CZ. Pojďme společně oživit zpět turnaje na společné scéně, ať se na nás jen tak nezapomene!

 

Všechny zápasy budou streamované!

Každý zápas bude streamovaný na CZC twitch kanále. Provázet vás bude Martin Rota a Peter "C1rcA" Trávnik.

 

Zaregistruj se do turnaje a oživ domácí Dota scénu!

Registrovat se můžete po dobu jednoho měsíce a to od 1.4.2019 do 1.5. 2019., tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 16 týmů. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje na této stránce.

 

Pravidla: ZDE

 

Průběh turnaje

První zápasy proběhnou už 4. a 5.5.2019.
V první fázi ligy budete hrát na body do tabulky po dobu dvou měsíců. Zápasy budou každý víkend od 17:00 a to jak v sobotu tak v neděli. Hráči budou rozděleni do dvou skupin po osmi týmech, které se budou ucházet o místo v play-off.
V druhé fázi postoupí 4 nejlepší týmy z každé skupiny do play-off a budou bojovat o ceny a umístění v síni slávy. Play-off bude probíhat systémem single elimination v seriích BO1. Poražení semifinalisté se poté utkají o třetí místo a samotné finále bude sérií BO3.

 

Ceny pro vítěze

1.místo - Merch od CZC.cz + balení Madmonqu
2.místo - Merch od CZC.cz + balení Madmonqu
3.místo - Merch od CZC.cz + balení Madmonqu