Dnes vyšel nový update do PUBG (4,2 GB) Nezapomeňte si ho stáhnout.

 

První nálož CZC.cz Duo Cupů je minulostí, u nás se ale s nedostatkem PUBG turnajů potýkat rozhodně nebudete. Navazujeme na úspěšnou sérii dalšími Duo turnaji, které na vás budou čekat během následujících měsíců. CZC.cz PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupy jsou pravidelné turnaje pro všechny hráče z domácí scény, kteří chtějí oživit zajeté squad formáty něčím méně tradičním.

Pro ty nejlepší je po každé tréningové sérii připravena motivační odměna v podobě poukázek na nákup, díky kterým si mohou vybrat třeba nové herní vybavení v online obchodě CZC.cz

 

Koukni se na zápasy těch nejlepších dvojic na scéně v PUBG na twitch.tv

PUBG Duo Cupy vás provede zkušený hráč a dobře známá tvář domácí scény Jan "TheCobra" Čičmanský. Na streamu nebudou chybět ani interaktivní vychytávky, můžete se tedy těšit na profesionální PUBG zážitek.

 

Formát turnajů

Během dubna a května jsme si přichystali hned několik Duo sérií - každou vybranou středu od 17:00 hodin. Tento systém turnajů je určen pro jedno lobby 40 týmů (80 hráčů), kteří spolu budou hrát v kompetitivním formátu BO4. Hlavním cílem je vytvořit profesionální prostředí a kompetitivní atmosféru. Tato série je určena pro všechny, kteří mají chuť si zahrát s kamarádem, spoluhráčem s týmu a strávit tak zábavný den v PUBG a navíc si odnést hodnotnou cenu.

Hlasování o mapy a jejich pořadí bude probíhat na Grunex Discordu, kde budou muset být hrající týmy přítomni v PUBG roomkách.

 

Rozpis CZC.CZ PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupů

 

Ceny pro vítěze finále 

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč (+ slot v dalším CZC PUBG Duo turnaji)
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Máš pevné odhodlání a neprůstřelnou herní strategii? Tak povstaň a předveď se světu!