Hraje se BO3 -> BO5

Pokud bude vycházet 16-15 týmů na balík, tak bude BO4 -> BO4. Pokud bude méně tak BO3 -> BO5.

Jedinečný, napínavý, akční a nepřekonatelný. Takový byl první ročník ZOWIE by BenQ PUBG Squad Ligy a my máme obrovskou radost, že vám ve spolupráci s ZOWIE by BenQ můžeme představit její druhý ročník! Liga, která si vysloužila nejvyšší ocenění v kategorii Grunex PUBG Community Awards se k vám vrátí s první kvalifikací už tuto sobotu! I letos se můžete těšit na pořádně nadupanou herní výbavu!

Celý měsíc budete mít šanci probojovat se do velkolepého Grand Finále. Všemi kvalifikacemi vás provedou ambasadoři PUBG turnajů a zkušení komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin "spajKK" Beneš

 

Formát ligy

Ve 4 herních sobotách jsme pro vás připravili 8 kvalifikačních turnajů. Každý hrací den se odehrají zápasy, které budou rozděleny do 4 balíků v rámci dvou lobby - lobby ALFA a lobby BETA. Balíky se budou hrát formátem BO4.

Z každého lobby postoupí do finále 16 týmů (8 týmů z jednoho balíku). Následně se odehraje finále lobby ALFA a finále lobby BETA také formátem BO4. Dva nejlepší týmy z každého lobby si zajistí postup do Grand Finále.

Grand Finále se zúčastní 16 nejlepších týmů ze všech kvalifikačních sobot. Grand Finále budeme hrát BO6.

ZOWIE by BenQ PUBG Squad liga je určena pro všechny české a slovenské profesionální, poloprofesionální, ale i amatérské týmy.

 

Sleduj ZOWIE by BenQ PUBG ligu online na Twitch.tv

Ostřílenou dvojku uvidíte v akci i tentokrát. A dokonce pojedou oba streamy zároveň. Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin "spajKK" Beneš se na vás budou těšit každou sobotu. 

 

Zaregistruj se do turnaje a probojuj se až na vrchol!

Už dnes otevíráme registraci do první kvalifikace, která se uskuteční už 28. 4. 2018 od 12:00! Nezapomeňte se přihlásit včas, maximální počet míst v každém kvalifikačním turnaji je omezen na 64 týmů.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje: ZOWIE by BenQ PUBG Squad liga

Na vítěze čekají parádní ceny!

Nejlepší hráči si odnesou luxusní harwarové kousky:

  1. místo - 4× monitor XL2546 s technologií Dynamic Accuracy: Sniž zpětný ráz, udeř a miř přesně!
  2. místo - 4× klávesnice Celeritas II
  3. místo - 4× myš a podložka dle vlastního výběru

 

PUBG turnaje s Mazarinim každý víkend pouze na Grunex.com!