Zaujal tě nový League of Legends mód Teamfight Tactics a zajímá tě, jaké by asi bylo poměřit síly s dalšími hráči z Česka a Slovenska? Pokud ano, tak právě pro tebe jsou tu CZC.cz Teamfight Tactics Cupy, které jsme si připravili společně s CZC.cz a populárním streamerem a komentátorem Xnapym! Svoje dovednosti budeš muset nejprve prokázat v kvalifikačním turnaji, odkud se sedmička nejlepších hráčů probojuje až do samotného finále, kde poměří síly nejen mezi sebou, ale vyzve také Xnapyho!

Jak už je zvykem, společně s CZC.cz jsme si pro ty nejlepší v každém turnaji připravili poukazy na nákup. Tři nejlepší hráči ve finále si odnesou 800 Kč na nákup v online obchodě CZC.cz. Poukaz v hodnotě 400 Kč je připraven pro čtvrtého a pátého ve finále, ale také pro každého vítěze balíku v kvalifikaci.

Vyzvi Xnapyho v novém módu Teamfight Tactics

V každém finálovém TFT turnaji na vás bude čekat známá tvář domácí scény Petr ''Xnapy'' Jirák, který vás turnajem provede na kanále twitch.tv/czctv. Xnapy se zařadí k sedmičce nejlepších hráčů z kvalifikace a vyzve je na společný souboj.

 

Formát turnaje

Počet hráčů v každé kvalifikaci je omezen na 56. Hráči budou vylosování do sedmi balíků po osmi hráčích. Každý balík odehraje BO4 sérii, ve které bude bodován dle klíče uvedeného v pravidlech. Nejlepší hráč z každého balíku postupuje do pátečního finále, kde se utká 7 nejlepších hráčů + Xnapy.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj super ceny

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla: ZDE
 

Ceny pro vítěze kvalifikace

  • 1. místo v každém balíku: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč

 

Ceny pro vítěze finálového turnaje: 

  • 1. místo: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč
  • 2. místo: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč
  • 3. místo: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč
  • 4. místo: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč
  • 5. místo: poukázka na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč

 

Postavíš se Xnapymu v novém módu Teamfight Tactics? Zaregistruj se a přijď si pro výhru!

Sdílej svoje úspěchy s ostatními a staň se členem Teamfight Tactics komunity