Systém turnaje

Nejdříve se odehrají skupiny - 2 skupiny po 4 týmech formátem BO5. Z každé skupiny postoupí do playoff dva nejlepší týmy.
První kolo playoff se odehraje opět formátem BO5, finále BO7.

Killjoy je stále zakázána

Nastavení serveru:
Allow Cheats - OFF
Tournament Mode - OFF
Win by Two - ON

Skupiny Ban/Pick

1. kolo tým dole pickuje 1. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 1. mapě -> tým nahoře pickuje 2. mapu -> tým dole vybíra stranu na 2. mapě -> tým dole pickuje 3. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 3. mapě -> tým dole pickuje stranu na 4. mapě -> 5. mapa se vybrala pomocí random.org, padlo číslo 1, tedy Bind-> tým nahoře pickuje stranu na 5. map
2. kolo tým dole pickuje 1. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 1. mapě -> tým nahoře pickuje 2. mapu -> tým dole vybíra stranu na 2. mapě -> tým dole pickuje 3. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 3. mapě -> tým dole pickuje stranu na 4. mapě -> 5. mapa se vybrala pomocí random.org, padlo číslo 2, tedy Haven-> tým nahoře pickuje stranu na 5. mapě
3. kolo tým dole pickuje 1. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 1. mapě -> tým nahoře pickuje 2. mapu -> tým dole vybíra stranu na 2. mapě -> tým dole pickuje 3. mapu -> tým nahoře pickuje stranu na 3. mapě -> tým dole pickuje stranu na 4. mapě -> 5. mapa se vybrala pomocí random.org, padlo číslo 1, tedy Bind-> tým nahoře pickuje stranu na 5. mapě

 


Populární střílečka Valorant se dočká nové turnajové série NVIDIA 3v3 Spajkk Rush. Díky společnosti NVIDIA, která vyrábí výkonné grafické karty a monitory s vyšší snímkovací frekvencí uzpůsobené tak, aby hráči dosahovali lepších výsledků a více výher, si můžete zahrát o prizemoney v hodnotě 10 000 Kč. Turnaj NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se odehraje 16. - 26. srpna 2020. Jak napovídá název, bude se hrát v herním režimu Spike Rush a ambasadorem turnaje není nikdo jiný než známý streamer Martin "Spajkk" Beneš, který vás bude provázet všemi hracími dny.

Nezapomeňte se taky připojit do největší domácí Valorant CZ/SK skupiny a sledujte novinky ze světa Valorantu!

Formát turnaje

NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se skládá ze dvou kvalifikačních kol a Grand Finále. Kvalifikace se odehrají 16. a 23. srpna od 16:00. Kvalifikační zápasy se odehrají v režimu BO3. Z každé kvalifikace postoupí do Grand Finále stanoveného na 26. srpna TOP 8 týmů. V Grand Finálových zápasech se týmy utkají ve formátu BO5 ve dvou skupinách po 4 týmech v režimu Spike Rush. Poté se udělá play-off ve formátu BO5 (top4). Grand Finále BO7.

Registrujte se už nyní!

Registrace do NVIDIA 3v3 Spajkk Rush se už nyní otvírají, tak se neváhejte se svým týmem zapsat! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

Odměny pro nejlepší týmy

Dosáhni s #vicefpsvicevyher a odnes si lákavou odměnu ve výši 10 000 Kč, kterou si mezi sebe rozdělí nejlepší 3 týmy!

  • 1. místo: 5 500/tým
  • 2. místo: 3 000/tým
  • 3. místo: 1 500/tým

Sledujte turnaj živě na twitch.tv/nvidiageforcecz

Všechny hrací dny budou živě vysílané na oficiálním twitch kanále NVIDIA, kde si komentování vezme na starost zkušený hráč Martin "Spajkk" Beneš.

#vicefpsvicevyher