Hoďte baťohy do rohu a zasedněte ke svým opancéřovaným strojům! Podzimní série uRage WoT 5v5 Cupů je tady! Turnaj je složený ze dvou kvalifikací a Grand Finále. To vše proběhne od 11. září do 25. září. Se svým pětičlenným týmem si zahrajete o lákavé prizemoney v celkové výši 15 000 Kč a mechanické klávesnice uRage Exodus 900.

Napínavé tankové bitvy během všech hracích dnů bude živě vysílat a komentovat zkušený World of Tanks hráč a streamer Martin "marty_vole" Vašina na jeho twitch kanále. Na každém streamu bude připravená taky soutěž pro diváky, kteří si mohou zahrát o nadupanou bezdrátovou herní myš uRage 1000 Morph Unleashed.

Formát turnaje

uRage WoT 5v5 Cup se skládá ze dvou kvalifikací a Grand Finále. Všechny části turnaje se hrají klasickým Single Elimination pavoukem.

Kvalifikace se odehrají formátem BO5 ve dnech 11. a 20. září. Z obou kvalifikačních dnů postoupí nejlepších 8 týmů do Grand Finále.

Grand Finále vás čeká 25. září. V něm zabojuje osmička nejlepších týmů o umístění formátem BO7.

Sledujte stream na twitch.tv/marty_vole a vyhrajte!

Ani tentokrát nepřijdete o možnost sledovat ty nejlepší tankové bitvy, které World of Tanks nabízí. Všechny hrací dny uRage WoT 5v5 Cupu bude živě vysílat a komentovat streamer a tankista Martin "marty_vole" Vašina na svém twitch kanále,

Pro diváky na streamu je připravená soutěž! Během všech hracích dní si pokaždé jeden divák odnese nadupanou bezdrátovou herní myš uRage 1000 Morph Unleashed, s nastavitelným RGB podsvícením a velmi přesným optickým senzorem Avago Pixart s citlivostí až 10 000 DPI, v hodnotě 1 300 Kč.

Zaregistrujte svůj tým!

Registrační brány do uRage WoT 5v5 Cup se už nyní otvírají, tak se neváhejte se svým týmem zapsat! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

Pravidla turnaje: ZDE

Lákavé odměny pro nejlepší týmy

V uRage WoT 5v5 Cupu si nejlepší tři týmy rozdělí prizemoney v celkové výši 15 000 Kč. Navíc každý hráč z těchto tří týmů dostane našlapanou mechanickou klávesnici uRage Exodus 900 Blue. Tak nedejte soupeřům žádnou šanci!

  • 1. místo: 7 500 Kč / tým + mechanická klávesnice / hráč
  • 2. místo: 5 000 Kč / tým + mechanická klávesnice / hráč
  • 3. místo: 2 500 Kč / tým + mechanická klávesnice / hráč

Nemilosrdné tankové bitvy zažiješ na Grunex.com!