Ať už v roli řidiče sami drtíte soupeře nebo jako spolujezdec sledujete esportové dění kolem Rocket League, mohla by vás zajímat naše nabídka pohodlné domácí brigády. Hledáme redaktory, kteří se orientují v samotné hře od Psyonix a zároveň se vyznají v domácím i světovém esportovém dění. Svými články budete zásobovat nejen Grunex ale i externí zpravodajská média.

Potřebovat od vás budeme výbornou znalost Rocket League a samozřejmě dobrou znalost češtiny a slušný písemný projev. Samostatnost a zodpovědnost vyžadujeme kvůli tomu, že se vás budeme v této oblasti spoléhat jako na odborníka. Nikdo vám nebude diktovat, o čem máte psát - sami musíte posoudit, které zajímavosti ve světě Rocket League jsou hodné článku.

Za každý článek samozřejmě dostanete zaplaceno, jedná se o pohodlnou domácí brigádu. Stačí mít u sebe počítač a přístup k internetu. Zároveň se vaše články mohou objevit v předních českých médiích. V případě, že budeme oboustranně spokojení se spoluprací, můžete se z redaktora posunout kariérně kupředu, možností uplatnění kolem esportu je mnoho.

Chcete se zapojit? Napište email s předmětem "redaktor Rocket League - vaše jméno", ve kterém se stručně představíte a napíšete svoje zkušenosti s RL esportem a případnou redaktorskou prací. Do emailu také přidejte vlastní zkušební článek. Téma necháme na vás - můžete popsat nedávný turnaj, okomentovat zajímavou situaci nebo třeba zavzpomínat na některé legendární momenty z RL esportu. V podstatě na výběru tématu nezáleží, jde nám hlavně o to, abychom z textu poznali váš skill v psaní článků.

Email poté odešlete na adresu vojtech.hajek@grunex.com. Na všechny emaily určitě odpovíme, jen buďte trpěliví, výběr se může protáhnout. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Rocket League není vaše nejsilnější stránka? Hledáme specialisty i na další hry: