Český streamer Opat04 přitahuje problémy jak na běžícím pásu. Jeho poslední eskapády ovšem mohou mít až nebývalé důsledky. Dle všeho se Opat v úterý v noci až moc opil a po konzumaci alkoholu si vzal několik prášků. Na svých Instagram Stories zmiňuje xanax, rivotril, neurol, alpzazolam a melatonin.

Samozřejmě si Opat vše zdokumentoval a jeden jeho sledující na něj zavolal policii. Opat okamžitě směřoval do nemocnice, kde ho čekal velmi nepříjemný zážitek v podobě vypumpování žaludku. Z fotek jde opravdu o nezávidění hodnou situaci. Bohužel to byl pouze začátek.

Twitch mu na to udělil permanentní ban za sebepoškozování. Partnerský status ovšem stále má a může se Twitchi ozvat, až se bude chtít vrátit. Zda ho platforma opravdu odbanuje zatím není jasné.

Hned na to se Opat podělil o screeny konverzace s dívkou, která by mohla být s jeho přičiněním těhotná. Opat ho dle svých slov "zapomněl vytáhnout".

Aktuálně je Opat stále v nemocnici a nejspíše dostane silná antidepresiva. Kdy streamera pustí domů, zatím není jasné. Bohužel pro Opata to není první série nešťastných životních událostí, za které si ovšem může často on sám. Opat04 již dříve ukončil studium kvůli streamerské kariéře, načež obdržel ban v lolku a oznámil konec streamování. Na Twitchi má Opat04 již minimálně pátý ban. Jenže co jsou bany na internetu oproti zdraví. Přejeme proto Opatovi brzké uzdravení a vyřešení všech životních trablí.