V minulém článku jsme informovali o aktualizaci mapy Vikendi. Po jejím odstranění z možností výběru map bylo uvedeno, že mapa přešla "do rekonstrukce" a bude se dále pracovat na jejím vylepšování, tedy co se týče rozložení budov, terénu apod. Nyní zde máme oficiální a aktualizované informace o jejím stavu a co víc, přes následující víkend si můžete mapu vyzkoušet.

V aktualizované mapě byl modifikován terén, změněno počasí a byly přidány nové dynamické prvky - vlaky, kterými je možné se přepravovat po mapě. Všichni mají nyní možnost vše si vyzkoušet skrz PUBG partnery, tedy své oblíbené streamery, u kterých je následující víkend velká šance, že právě založí Custom lobby pro své fanoušky. Dejte si ale pozor, jedná se pouze o hru na test serverech, který musíte mít stažený a nainstalovaný.

Seznam změn mapy - aktualizace z předchozího článku

  1. Nové železnice po mapě a dynamické vlaky
  2. Většina sněhu bude z mapy odstraněna
  3. Remake Dino Parku - byl značně rozšířen a přejmenován na Dinoland
  4. Mount Kreznic - na Mount Kreznic byla přesunuta lokace Abbey
  5. Další změny ve městech Tovar a Movatra - města byla kompletně odstraněna

Kdy je možné hrát?

  • od pátku 6.3.2020 od 8:00 do pondělí 9.3.2020 do 8:00 

Jak se zúčastnit?

Jak bylo zmíněno, je třeba mít stažené a nainstalované test servery, které můžete získat zdarma k PUBG na Steamu. U vašeho oblíbeného streamera se poté přihlásíte do lobby a můžete vesele hrát. Nezapomeňte poskytnout PUBG zpětnou vazbu pro další vývoj mapy.