Skoro před rokem uvedl Razer svůj první herní smartphone a dnes tu máme nástupce označeného jednoduše jako Razer Phone 2. Design zůstal dost podobný, nových prvků si všimnete hlavně na zadní straně.

Novinka dostala lepší procesor v podobě Snapdragon 845, zůstalo 8 GB operační paměti a 120Hz displej je nyní o 50 % jasnější. Zadní strana je skleněná kvůli bezdrátovému nabíjení a vylepšený foťák byl posunut z rohu na horizontální střed. Na konci článku najdete pár vybraných ukázkových fotek, zbytek je potom na oficiálním webu.

Razer logo je nově podsvícené tradičním Chroma podsvícením, takže si nový Razer Phone 2 můžete sladit se zbytkem periferií. Novinka se zatím bude prodávat se 64GB vnitřní pamětí, kterou rozšíříte pomocí microSD karet. Později dorazí 128GB varianta, tu poznáte podle saténové úpravy zadní části.

Razer využil jako operační systém Android 8.1, byť je od srpna k dispozici Android 9. Zatím nevíme, kdy bude dostupná aktualizace.

Americká cena Razer Phone 2 činí 799$, což je v přepočtu asi 18 000 Kč. Dokoupit si můžete dock pro bezdrátové nabíjení za 100$ (asi 2200 Kč), jenž samozřejmě nabízí podsvícení ovladatelné z mobilu.

Vybrané ukázkové fotky