Dnes vychází Star Wars: Battlefront II oficiálně pro všechny. Kontroverze okolo mikrotransakcí neutichá a EA se rozhodlo pro jejich vypnutí. Jde ale pouze o dočasné řešení, do hry se vrátí, jakmile vývojáři zapracují slibované změny. Třeba už stihli snížit kreditovou cenu hrdinů, kteří jinak vyžadovali podle hráčů 40 hodin hraní k odemčení.

Jak vypnuté mikrotransakce vypadají? V herním obchodě nelze kupovat krabice a rovněž byla odstraněna prémiová měna Crystals.

Zahraniční web Venture Beat přišel s informací, že šéf EA telefonoval s šéfem Disney (vlastník Star Wars značky). Nevíme sice, o čem se bavili, pravděpodobně ale o Battlefront II a vzniklé kontroverzi. EA také zopakovalo, že bedny nepovažuje za gambling.


Startovní trailer


Star Wars: Battlefront II oproti jedničce nabízí příběhovou kampaň za Impérium a také multiplayer, který obsahuje všechny éry známé z filmů. Nechybí ani velkolepé vesmírné souboje. Obsah v minulosti zrekapituloval speciální trailer. Také se můžete podívat na hardwarové požadavky.

Hra vyšla pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Vyzkoušet můžete 10hodinový trial v rámci služeb Origin/EA Access.