[CS:GO] Odvetný zápas Virtus.Pro a Astralis o 250 000 USD

Virtus.pro vs. Astralis

S poměrně šokujícím oznámením přišla organizace ELEAGUE. Chystá se uspořádat odvetný zápas grand-finále svého posledního majoru, ve kterém se utkaly týmy Astralis a Virtus.Pro. Přestože se rozhodne v jediném zápase na tři mapy, vítěz si odnese gigantickou výhru 250 000 USD!

Rivalové v souboji o obrovské peníze

Astralis se podařilo ELEAGUE major v Atlantě vyhrát a aktuálně si tento tým drží v žebříčku HLTV.org první místo. Po klání se mezi týmy dokonce objevily určité konflikty, které byly reflektovány veřejně, a rivalita mezi rudými ostrostřelci z Dánska a polskýmy veterány je znatelná dodnes.

Astralis

Virtus.pro tak mají novou šanci se pomstít. Souboj ponese příznačný název Clash for Cash: The Rematch. Proběhne už 16. června ve 03:00, což je poměrně zvláštní rozhodnutí, zvažujeme-li, že se proti sobě staví dva silné týmy, jejichž fanoušci jsou situováni hlavně v Evropě. Vysílán bude na platformách Twitch, YouTube, ELEAGUE Live Game Command a také na televizní stanici TBS.

Trailer

Některé momenty z původního majoru si můžete připomenout v promujícím videu ke zmiňované události.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace