EU LCS Summer 2017 - 9. týden

EU LCS Summer 2017

Devátý týden

A už je rozhodnuto, kdo postoupí do play-off a kdo ne. Nováčkům soutěže - Ninjas in Pyjamas a Mysterious Monkeys - se sezóna vůbec nevyvedla a budou hrát o udržení v LCS v Promotion Tournamentu. Roccat a Vitality už nedokázou postoupit do play-off, ale mají jistý start v příští sezóně. Ve skupině A už jistě víme, že Fnatic rovnou postupují do semifinále a G2 s Misfits budou hrát čtvrtfinále. Ve skupině B ještě rozhodnuto není, o první místo se stále perou mezi sebou H2K a Unicorns of Love. Na třetím místě jsou Splyce, kteří budou hrát čtvrtfinále.

6. týden / 7. týden / 8. týden

Pravidla a soupisky týmů

Mysterious Monkeys

 

Splyce

0:2

Mysterious Monkeys se prostě nedaří. Splyce jim nedalo nejmenší šanci něco udělat a s přehledem vyhráli obě dvě hry. Ze Splyce můžeme vyzdvihnout jejich marksmana Kobbeho, který hrál obě hry za Xayah a dohromady měl úžasné skóre 15/0/9.


G2

 

Misfits

2:0

Když se tyto dva týmy střetly ve třetím týdnu, vyšli ze souboje vítězně Misfits. Teď tomu ale bylo jinak, G2 se na ně důkladně připravili a téměř je nenechali hrát. Ve druhé hře sice měli zezačátku větší převahu Misfits, ale G2 díky získání barona obrátilo hru do vítězného konce.


Vitality

 

H2K

0:2

H2K stále soupeří s Unicorns of Love o první pozici ve skupině B. Hry proti Vitality jim nedělali problém, hráči H2K vždy dobře věděli, kde mají být. Vitality získali za obě hry dohromady pouhých 5 killů.


Fnatic

 

Roccat

2:0

Roccat už v první hře měli nakročeno k vítězství, ale kvůli jednomu prohranému teamfightu prohráli i celou hru. Fnatic díky získanému baronovi a paradnímu playi Rekklese dokázali vyhrát. Druhá hra trvala téměř 50 minut, Roccat získali barona a rozhodli se pushovat. Bohužel po zničení inhibitoru byli všichni hráči Roccat pozabíjeni týmem Fnatic, kterému už poté nic nebránilo ve zničení nepřátelského nexusu.


Ninjas in Pyjamas

 

Misfits

1:2

Ninjas in Pyjamas dokázali v minulém týdnu konečně vyhrát. Ale vypadá to, že to byla jejich poslední výhra za tuto sezónu. První hru bez problémů vyhráli Misfits. Druhou hru však Ninjas získali dvakrát barona a po teamfightu, kdy zabili většinu hráčů Misfits, dokázali vyhrát a srovnat stav na 1:1. Misfits se ale nakopli a třetí hru nenechali Ninji nic udělat. Za 25 minut bylo hotovo a Misfits se mohli radovat z dalšího vyhraného souboje.


Splyce

 

Unicorns of Love

0:2

Kdyby Splyce vyhráli, vypadala by tabulka B úplně jinak. Ale Unicorns of Love se nedali. První hru se Splyce statečně bránili náporu championů s baron buffem týmu Unicorns of Love, ale nakonec podlehli. Druhá hra přinesla pouhých 9 killů, Unicorns of Love vyhráli na plné čáře.


Tabulky skupin

Jednotlivé zápasy mezi týmy

Zápasy 10. týdne EU LCS

Stream můžete sledovat na našem webu.

Nepřehlédněte
13. 7. 2017
0
10. 7. 2017
0

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace