Novou verzi SteelSeries Arctis 3 připojíte současně kabelem a skrze Bluetooth

SteelSeries uvádí aktualizovaný headset Arctis 3 (naše recenze) s netradiční vychytávkou. Můžete ho připojit kabelem či skrze bezdrátovou technologii Bluetooth. To ale zatím není vše, oba zdroje zvuku totiž mohou fungovat současně.

Výrobce si představuje hlavní využití při hraní, kdy ke konzoli připojíte headset pomocí 3,5mm kabelu a skrze Bluetooth se připojíte třeba k chytrému telefonu, kde budete mít Discord či jakýkoliv další komunikační program. Řešení je to na míru pro Nintendo Switch, které přímo počítá s mobilní aplikaci pro komunikaci s kamarády.

SteelSeries na oficiálním webu uvádí 28 hodin poslechu skrze Bluetooth, pokud byste chtěli sluchátka využívat také k bezdrátovému poslechu hudby. Samozřejmě si hudbu můžete pustit také při hraní, takže třeba nemusíte řešit, jak dostat hudbu do konzole.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth by se u nás měl začít prodávat v nejbližší době. Cena by se měla pohybovat okolo 3800 Kč, což je velký skok oproti základnímu Arctis 3 modelu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace