Tento herní týden přinášíme s partnerem BIG SHOCK!PUBG Duo Cup o pořádnou nálož osvěžujících Big Shock! energetických nápojů ve stylové limitované edici BIG SHOCK! by Blakkwood. Tentokrát budeme mít herní neděli, turnaj se bude konat 3. 6. 2018 od 12:00. Samozřejmě bude komentovat Nikolai “Mazarini” Lazarev, který vás bude provázet celým turnajem. 

Dlouho jsme nehráli Duo, a tak jsme pro tento speciální "energetický" turnaj s partnerem BIG SHOCK! vybrali formát DUO FPP, kde prostřídáme obě mapy: Erangel i Miramar. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů, kde můžeš získat energii na několik týdnů pro sebe i svého spolupháče, za první místo je pro každého rovnou karton plechovek právě z limitované edice BIG SHOCK! by Blakkwood. Překonej sám sebe i ostatní, ukaž co v tobě je, SHOCKYOURSELF!

Vytvoříme celkem 3 balíky, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále. Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 kvalifikační zápasy (BO2) v každém balíku. V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších 12 týmů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se budou hrát celkově 3 zápasy (BO3).

 

Sleduj BIG SHOCK! nedělní turnaj online na twitch.tv!

 Nikolai "Mazarini" Lazarev bude tuto neděli 3.6. na svém Twitch kanále streamovat celý turnaj, plný šokujících momentů a zápasů.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj s partnerem BIG SHOCK!

Ve čtvrtek, tj. 31. 5. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 128. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

 

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo/hráč

24x energetický nápoj Big Shock! v limitované edici Blakkwood

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

ShockYourself by Blakkwood

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!