Tento víkend se vracíme se značkou LYNX k dalšímu turnaji ze série pravidelných PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupů. Tentokrát se bude hrát na nové mapě Sanhok s formátem Duo FPP, budeš mít jedinečnou příležitost si vyzkoušet novou mapu v kompetitivním souboji. Celým turnajem vás opět provede Nikolai “Mazarini” Lazarev.

 

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho módů, tak jsme pro tuto speciální příležitost vybrali formát DUO FPP. Na nové mapě najdeme vyrovnaný počet lootu a zaručeně se mezi účastníky projeví menší znalost mapy Sanhok. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na nové mapě. Registrace do turnaje bude omezená na 128 týmů pro tento turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 kvalifikační zápasy (BO2) v každém balíku. K dispozici budou celkem 3 balíky. V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších 12 týmů do finále. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se odehrají 3 zápasy (BO3).

 

Sleduj LYNX PUBG sobotní turnaj online na twitch.tv!

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online, si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Od první do poslední minuty budete moct sledovat akci v podobě kvalifikačních zápasů a finále v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj s partnerem LYNX!

Ve čtvrtek, tj. 28. 6. 2018, od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 128 (tedy 256 hráčů). 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: LYNX | PUBG Duo Cup Pravidla

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo / hráč

Hra (PC) Kingdom Come: Deliverance

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!