Vy jste si mysleli, že si ve World of Tanks už žádný turnaj nezahrajete? Tak to byl pořádný omyl! Kompetitivní scénu čeká pořádné osvěžení v podání Predator Grunex WoT 5v5 Winter Cupu. Ve spolupráci s Acer Predator jsme si připravili sérii turnajů, která určitě potěší každého soutěživého tankistu. Příležitostí se pořádně vyblbnout bude hned několik. Turnaj se totiž skládá ze dvou kvalifikací a následného Grand Finále o 10 000 Kč. Čeká na vás také dobře známý herní mod 5v5 X tier.

A pro ty, kteří neseberou odvahu registrovat se do kvalifikací, máme také dobrou zprávu. O stream a zábavu nepřijdete. Pozvali jsme si zkušeného tankistu, který se ve WoT pohybuje jako doma. Hádáte správně, všechny turnaje bude vysílat a komentovat známý streamer Marty_vole.

Celá série proběhne v módu 5v5 X tier. První dva turnaje jsou kvalifikační a dohromady z nich postoupí 8 nejlepších týmů do Grand Finále. Na první kvalifikační turnaj se můžete těšit už 1.3.2019, druhý poté následuje 8.3.2019. Velkolepé Grand Finále se odehraje také v neděli, přesněji 15. 3. 2019. Jak kvalifikace, tak Grand Finále se odehraje formátem BO3. Hrát se bude klasicky útok/obrana jako ve velkých WoT ligách.

 

Predator Grunex WoT 5v5 Winter Cupu je otevřen pro všechny české a slovenské hráče, kteří jsou vlastníky X tanků a chtějí okusit, jak chutná kompetitivní WoT.

 

 

Vychutnej si bitvy živě a nalaď si celý turnaj na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi ocelovými monstry, si nepřijdou zkrátka, protože turnaj bude vysílaný online. Kvalifikační a finálové zápasy uvidíte v podání streamera Martyho na jeho twitch kanále.

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni bitevní pole!

Registrace je otevřená všem hráčům, kteří vlastní WoT účet a mají dostupné tanky na X tieru. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Co čeká vítěze Predator Grunex WoT 5v5 Winter Cupu?

Kvalifikace

1. místo: 3 000gold/tým

Finále

1. místo: 6 000 Kč (1 200 Kč/hráč) + 7 000 gold/tým

2. místo: 4 000 Kč (800 Kč/hráč) + 5 000 gold/tým

3. místo: 2 000 gold/tým