Jak potvrdit svou účast v turnaji a jak turnaj odehrát?
A) Ikdyž jste registrovaní, nezapomeňte potvrdit Check-in od 12:00 do 15:50. Jakmile Check-in potvrdíte, uvidíte vedle svého nicku na kartě "Hráči" zelenou fajfku.
B) V 15:50 se uzavře registrace i Check-in do turnaje a admini turnaje provedou rozlosování. Pavouk s rozlosováním bude vidět až po 16:00.
C) Jakmile uveřejníme pavouka s rozlosováním turnaje, tak stačí najít své jméno (na PC použijte funkci Ctrl + F, na mobilu "Hledat text") a hned vidíte svého soupeře. Klikněte na nickname svého soupeře a otevře se vám jeho profil, kde zjistíte soupeřovo PSN, tedy jeho jméno ve FIFA 19. Pro snazší komunikaci hráčů s adminy žádáme všechny hráče, aby se připojili na discord.gg/grunex (speciální komunikační stránka), kde bude probíhat komunikace od adminů v rámci celého turnaje a budete se moct adminů na cokoliv zeptat.
D) Přidejte si soupeře ve hře a začněte hrát dle turnajových pravidel (najdete je na samostatné kartě). 
E) Po odehrání zápasu nezapomeňte zadat výsledek. Popř. pokud jej už zadal soupeř, tak jej potvrdit.
Hodně štěstí, have fun :-)

DŮLEŽITÉ:

 • Tato kvalifikace se hraje v režimu FUT!
 • Je zakázáno používat hráče na hostování v režimu FUT.
 • Je zakázáno používat kartičky, které dočasně zvedají atributy hráčů (vylepšení střely, rychlosti, atp.) tzv. tréninky v režimu FUT.
 • Kondice pro hráče jsou samozřejmě povoleny.
 • Pokud potvrdíte Check-In v turnaji a turnaje se neúčastníte, bude vám udělen týdenní BAN na všechny turnaje na Grunexu. V případě,že se neomluvíte, bude vám udělen měsíční BAN!
 • Při vyplnění GAME ID na webu je potřeba používat vaše jméno na PSN (PlayStation Network).

Turnaj končí dosažením čtvrtfinále (jakmile jste v TOP 8, postupujete do online finále a turnaj se nedohrává)

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Budeme hrát s s vlastními týmy v režimu FUT.
 • Nastavení hry je dle režimu FUT.
 • Bránění: Taktické
 • PRODLOUŽENÍ - Pokud zápas skončí remízou, hraje se klasické prodloužení v režimu FUT - prodloužení + penalty. 
 • Hráč je povinný mít NAT1 nebo NAT2 jako typ online připojení (toto připojení má cca 95 % hráčů). V případě, že má hráč NAT3 nebo NAT4 se může stát, že se ve hře se svým soupeřem nespojí. V takovém případě do dalších bojů postupuje hráč, který má NAT1 nebo NAT2 připojení. V případě problémů se spojením může admin vyžádat screen z PS nastavení ohledně připojení, aby šlo dokázat, kdo má špatný NAT type. Své připojení zjistíte následovně v PS4 - Nastavení -> Síť -> Test připojení k internetu

Neznalost pravidel neomlouvá. Při registraci do turnaje hráči souhlasí s pravidly turnaje.

 

Malou chvíli jsme vás nechali trénovat a dali jsme vám tak čas připravit se na další pokračování CZC.cz iSport Ligy ve FIFA. Tomu je však konec a my jsme rádi, že vám ve spolupráci s portálem iSport.cz můžeme nabídnout druhou, pořádně našlapanou a vysoce kompetitivní turnajovou sérii. Je před vámi další příležitost hrát o finanční odměny a sbírat body do sezonního žebříčku. Ten určí 16 superfinalistů, kteří si zahrají o pohádkových 100 000 Kč.

Druhou turnajovou sérii uzavřeme tradičně v offline finále. Z prostor kina se tentokrát přesuneme do více autentického prostředí. Finalisté budou moci už 15.6. nasát pravou fotbalovou atmosféru na stadionu Sparty na Letné, kde bude připravený program i pro diváky. Nebudou chybět oblíbené showmatche známých osobností nebo třeba tombola o hodnotné ceny.

I v této sérii budeme hrát převážně s oficiálními týmy, které jsou volně ve FIFA 19 dostupné pro všechny. Na milovníky režimu FUT jsme ale nezapomněli! Ti by si měli v kalendáři zvýraznit datum 29.5. a 5.6. V tyto dny proběhnou FUT kvalifikace.

 

Online kvalifikační turnaje

Přihlaste se zdarma do kvalifikačních online turnajů na webu iSport.cz nebo Grunexu. Budeme hrát FIFA 19 na PlayStation 4. Turnajové série jsou celkem tři a každá z nich zahrnuje čtyři kvalifikace, jedno online finále a jedno offline finále. Do druhé série turnajů se můžete přihlásit už teď:

 

Každá online kvalifikace je otevřena pro max. 256 hráčů. Pokud se zúčastníte kvalifikačního turnaje a nepostoupíte do online finále, můžete se zúčastnit i dalších kvalifikací. Všechny online kvalifikace se odehrají systémem jednoduchého pavouka Single Elimination ve formátu BO3, hraje se tedy na "dva vítězené zápasy" (výsledek může skončit 2:0 nebo 2:1 a opačně). Každý účastník online kvalifikace získá voucher na slevu 100 Kč v obchodě CZC.cz při objednávce nad tisíc korun.

 

Online finále

Nejlepších 32 hráčů ze čtyř online kvalifikací postupuje do online finále. V pořadí už druhé online finále proběhne 9.6. 

Hráči odehrají nejprve skupiny a následně dvě kola v jednoduchém pavouku Single Elimination ve formátu BO3. Vítězové druhého kola(nejlepších 8 hráčů) si zajistí postup do offline finále.

 

Offline finále na stadionu Sparty na Letné

Stejně jako ta minulá, tak i tato série CZC.cz iSport Ligy ve FIFA vyvrcholí v offline finále, na kterém se sejde osmička nejlepších hráčů z online kvalifikace. Tentokrát se ti nejlepší domácí hráči utkají už 15.6. na fotbalovém stadionu Sparty na Letné. Na místě se diváci mohou těšit na bohatou tombolu a již tradičně máme v zásobě připravených pár showmatchů! O jejich komentář a také o komentář soutěžních duelů se postará komentátor Michal Jinoch, kterého můžete znát z televizního kanálu Nova Sport.

Offline finále bude živě streamované také na facebooku deníku Sport a Twitch kanále CZCtv.

 

Sezonní žebříček a Superfinále

Nemůžete se s kamarádem dohodnout, kdo z vás je lepší střelec? Už brzy vám na vše odpoví sezonní žebříček, do kterého bude zařazen každý registrovaný hráč, který získá v našich turnajích alespoň jeden bod. Dostanete tak příležitost se výkonnostně porovnat s širokým spektrem domácích hráčů. Body do žebříčku sbíráte postupně ve všech fázích turnaje. V online kvalifikacích a online finále za každé vyhrané kolo a v offline finále budete obodováni na základě umístění. Nejlepších 16 hráčů se na konci sezóny může těšit na pozvánku do Superfinále, kde už půjde skutečně o všechno. Superfinalisté si zde dle umístění rozdělí neuvěřitelných 146 000 Kč!

Přesné bodování naleznete v pravidlech turnaje: ZDE.

Online kvalifikace #1-12 > Online finále #1-3 > Offline finále #1-3
TOP 16 v žebříčku na konci sezóny > Superfinále

 

Vítěze offline finále čeká odměna 20 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pro každé OFFLINE FINÁLE turnajové série.

 • 1. místo - 20 000 Kč
 • 2. místo - 10 000 Kč
 • 3. místo -  5 000 Kč
 • 4. místo -  3 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 1 000 Kč/hráč

 

Velkolepé Superfinále o 146 000 Kč

Níže uvedené ceny platí pouze pro SUPERFINÁLE.

 • 1. místo - 100 000 Kč
 • 2. místo - 15 000 Kč
 • 3. místo - 10 000 Kč
 • 4. místo - 5 000 Kč
 • 5. - 8. místo - 2 000 Kč/hráč
 • 9.-16. místo 1 000 Kč/hráč

 

Jak se přihlásit? Je to zdarma, velmi rychlé a snadné

 1. Otevřete si stránku s online kvalifikací a založte si profil (pokud nemáte).
 2. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry (vyplnit i PSN ID, tedy váš nickname v online síti Playstationu) do svého Grunex profilu. A pak stačí kliknout zelené tlačítko "Hrát turnaj".
 3. Jste přihlášeni do turnaje. 24 hodin před startem turnaje se otevře tzv. "Check-in", neboli potvrzení účasti. I když jste registrovaní, vždy je nutné svou účast v turnaji potvrdit. Teprve potvrzením účasti získáte nalosování do turnaje.
 4. U každého turnaje je stanoven čas začátku. Admini turnaje během cca 15ti minut rozlosují turnaj a na turnajové kartě "Play-Off" uvidíte svého soupeře.
 5. Stačí jen kliknout na soupeře, v jeho profilu zjistíte jeho PSN ID a online v síti PlayStation jej vyzvěte k zápasu.
 6. Po konci zápasu zadejte prosím výsledek a systém vám vygeneruje další postup v turnaji.

 

Pravidla CZC.cz iSport FIFA 19 Cupu v kostce

 • Pro účast v turnaji je nutné vlastnit PS Plus předplacenou online službu a hru FIFA 19 na konzoli PS4
 • Turnaj je otevřen pro hráče z České a Slovenské republiky
 • Ve dvou kvalifikacích ze čtyř budeme hrát s oficiálnimi týmy, kreré jsou ve FIFA 19 (tzn. nehraje se FUT režim). Dvě kvalifikace se odehrají v režimu FUT.
 • Poločas ve hře je nastaven na 6 minut
 • Úroveň obtížnosti: světová třída
 • Ovládání: libovolné
 • Rychlost hry: normální
 • Bránění: Taktické
 • Pravidla pro FUT jsou ve hře pevně nastavená
 • Ve FUT je zakázáno používat hráče na hostování a také používat kartičky, které dočasně zvedají atributy hráčů (vylepšení střely, rychlosti, atp.) tzv. tréninky.

Kompletní pravidla turnaje: ZDE.