Polovina prázdnin je za námi a pro ty, kteří už mají letní dovolenou za sebou tu máme pořádnou porci prázdninové zábavy v podobě našich tradičních CZC.cz PUBG Duo Cupů. Na úspěšnou sérii navazujeme dalšími turnaji pro dvojčlenné týmy. CZC.cz PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupy jsou pravidelné turnaje pro všechny hráče z domácí scény, kteří chtějí oživit zajeté squad formáty něčím méně tradičním, ale neméně kompetitivním.

Pro ty nejlepší je po každé tréningové sérii připravena motivační odměna v podobě poukázek na nákup v online obchodě CZC.cz, díky kterým si můžete vylepšit vaši herní výbavu.

 

Koukni se na zápasy těch nejlepších dvojic na scéně v PUBG na twitch.tv

PUBG Duo Cupy vás provede zkušený hráč a dobře známá tvář domácí scény Jan "TheCobra" Čičmanský. Na streamu nebudou chybět ani interaktivní vychytávky, můžete se tedy těšit na profesionální PUBG zážitek.

 

Formát turnajů

Během dubna a května jsme si přichystali hned několik Duo sérií - každou vybranou středu od 17:00 hodin. Tento systém turnajů je určen pro jedno lobby 40 týmů (80 hráčů), kteří spolu budou hrát v kompetitivním formátu BO4. Hlavním cílem je vytvořit profesionální prostředí a kompetitivní atmosféru. Tato série je určena pro všechny, kteří mají chuť si zahrát s kamarádem, spoluhráčem s týmu a strávit tak zábavný den v PUBG a navíc si odnést hodnotnou cenu.

Hlasování o mapy a jejich pořadí bude probíhat na Grunex Discordu, kde budou muset být hrající týmy přítomni v PUBG roomkách.

 

Rozpis CZC.CZ PlayerUnknown's Battlegrounds Duo Cupů

 

Ceny pro vítěze finále 

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč (+ slot v dalším CZC PUBG Duo turnaji)
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Máš pevné odhodlání a neprůstřelnou herní strategii? Tak se předveď světu!