Půlka letních prázdnin je pryč a pro ty, kteří mají sluníčka už plné brýle tu máme další sérii CZC.cz Counter-Strike:Global Offensive Cupů. Grunex vám společně s CZC.cz přináší další turnajovou sérii, ve které se hraje o hodnotné poukazy na nákup. Pokud na to máš a dokážeš se prostřílet až do finále, můžeš si hraním vydělat na pořádnej herní gear nebo cokoliv jiného, co se ti zalíbí v online obchodě CZC.cz.

Odehráno už máme devět sérií a nadcházející tři určitě nabídnou stejně kvalitní Counter Strike jako ty předchozí. Během července a srpna si budete moci zahrát další tři série složené vždy ze dvou kvalifikací a jednoho finále. V kvalifikacích se mohou ty nejúspěšnější týmy těšit na poukazy na nákup na CZC.cz.

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj hodnotné ceny

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

 

Nezmeškej finálový stream na twitch.tv

Každým finálovým turnajem vás bude provádět dobře známý komentátor a streamer Deethane.

 

Formát turnaje

Vše vždy odstartují dvě kvalifikace, ze kterých postoupí dva nejlepší týmy do živě vysílaného finále, kde si zahrají o poukazy na nákup.

 

CZC.cz Counter-Strike: Global Offensive 5v5 Cup #10

CZC.cz Counter-Strike: Global Offensive 5v5 Cup #11 

CZC.cz Counter-Strike: Global Offensive 5v5 Cup #12 

 

Ceny pro vítěze každého finálového turnaje

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 800 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

​​

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Servery do turnaje poskytuje Fakaheda.cz