DISCORD pro komunici s ADMINEM

Faktem je, že se v poslední době s autobattler hrami doslova roztrhl pytel. TFT turnaje jste si na Grunexu mohli už několikrát vyzkoušet a my jsme rádi, že vám díky velkému zájmu můžeme společně s partnerem LYNX představit novou sérii turnajů v tomto populárním šachově laděném titulu. LYNX Teamfight Tactics Cup je třítýdenní turnajová série s celkovou finanční dotací 7 500 Kč. Tu si rozdělí tři hráči, kterým se během celé série podaří nasbírat nejvíce bodů do celkové tabulky.

Hrát budeme celkem tři turnaje, vždy v neděli, přičemž každý z nich bude otevřený pro 64 hráčů. Hráči budou po začátku turnaje rozlosováni do 8 balíků po 8 hráčích. Takto odehrajeme BO3 sérii. Nejlepší hráč z každého balíku následně postoupí do finálového balíku, který se odehraje formou BO4. Na základě umístění ve finálovém balíku získají hráči body do celkové tabulky dle následujícího klíče: 100 - 85 - 75 - 60 - 50 - 40 - 25 - 15.

Po odehrání celé turnajové série se na prizepool mohou těšit tři nejlépe umístění hráči v celkové tabulce.

 

Zaregistruj se do turnaje, rollni pořádný team comp a vyhraj!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji je omezen na 64 hráčů.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

Vítěz celé série si odnese 4 000 Kč!

  • 1. místo: 4 000 Kč
  • 2. místo: 2 500 Kč
  • 3. místo: 1 000 Kč