Celková tabulka

>>>> ZDE <<<<

Čekání na pořádný turnaj squadů je minulostí! V CZC.cz PUBG Squad Cupu si zahraješ ve zbrusu novém formátu, který je přizpůsoben hráčům všech dovednostních úrovní. Navíc jsme si pro tebe s partnerem CZC.cz připravili spoustu příležitostí, jak se do hry o parádní ceny můžeš zapojit i jako divák nebo jen esportový nadšenec. A pokud rád sleduješ turnaje, společně s Mazarinim ti přineseme všechnu akci živě na twitch.tv/czctv.

Formát

CZC.cz PUBG Squad Cup se bude skládat ze čtyř hracích dní (turnajů) a jednoho Grand Finále. Turnaj bude rozdělený na LEGENDS lobby, kde bude začínat 16 pozvaných týmů a CHALLENGERS lobby, které bude otevřené pro všechny a bude rozděleno do 3 balíků po 16 týmech.

Každý turnaj se v každém lobby odehraje formou BO7 série(Erangel - Erangel - Erangel - Miramar - Miramar - Sanhok - Sanhok). Po konci turnaje postoupí šest týmů s nejvíce body z CHALLENGERS lobby do LEGENDS lobby a naopak z LEGENDS lobby spadne 6 týmů do otevřeného CHALLENGERS lobby. Týmy po každém turnaji obdrží body za umístění do celkové tabulky, týmy z Legends lobby obdrží mírně zvýšený počet bodů.

Po odehrání všech čtyř turnajů se do Grand Finále kvalifikuje 16 nejlepších týmů s nejvyšším počtem bodů v celkové tabulce.

CZC.cz PUBG Squad Cup je tak díky svému originálnímu formátu vhodný pro všechny české a slovenské profesionální, poloprofesionální i amatérské týmy.  

 

Sleduj CZC.cz Squad Cup s Mazarinim na Twitch.tv/czctv

Kdo jiný by mohl usednout do komentátorského křesla než ostřílený hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev. Každý hrací den se můžete těšit na stream z LEGENDS lobby, kde se střetnou ty nejlepší domácí týmy.

Zaregistruj se do turnaje, sbírej body a kraluj domácí scéně!

Už dnes otevíráme registraci do prvního turnaje, který se uskuteční už 31. 8. 2019 od 14:00! Nezapomeňte se přihlásit včas, maximální počet míst v CHALLENGERS lobby je omezen na 48 týmů.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla pro tyto turnaje: CZC.cz PUBG Squad Cup

Na vítěze série čekají parádní ceny!

Nejlepší týmy si odnesou tučnou finanční odměnu a hodnotné poukazy na nákup na CZC.cz:

1. místo - 10 000 Kč/tým + poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč/hráč
2. místo - 6 000 Kč/tým + poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč/hráč
3. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč/hráč

Ocenění si zaslouží také individuální výkony

  • "Strašný hity!" je ocenění pro hráče, který udělí nejvíce poškození v Grand Finále - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč
  • "Forrest Gump" je ocenění pro hráče, který v Grand Finále naběhá nejvíce km - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč

 

PUBG turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!