Svoláváme všechny vášnivé tankisty! Nová World of Tanks série Lenovo Legion nabídne štědrou dotaci 17 500 Kč a 30 000 zlaťáků. Kompetitivní scéna v posledních měsících chytá druhý dech a v následujících třech Lenovo Legion turnajích půjde opravdu o hodně.

Nejprve se ponoříte do kvalifikačních bitev, které budou celkem dvě a v každé z nich si postup do Grand Finále vystřílí 4 nejlepší týmy. Jak kvalifikace, tak i finálový turnaj se odehraje ve známém režimu 5v5 X tier. Turnajem vás navíc provede ostřílený tankista, známý streamer a komentátor Marty_vole na svém twitch kanále.

Celá série proběhne v módu 5v5 X tier. První dva turnaje jsou kvalifikační a dohromady z nich postoupí 8 nejlepších týmů do Grand Finále. Na první kvalifikační turnaj se můžete těšit už 6.12.2019, druhý poté následuje 11.12.2019. Grand Finále se odehraje v pátek 13. 12. 2019. V kvalifikacích vás čeká formát BO3 zápasů a následné Grand Finále se odehraje Bo5. Hrát se bude klasicky útok/obrana jako ve velkých WoT ligách.

Lenovo Legion WoT 5v5 Winter Cup je otevřen pro všechny české a slovenské týmy a hráče, kteří jsou vlastníky X tanků a chtějí okusit, jak chutná kompetitivní WoT.

 

Vychutnej si bitvy živě na Martyho twitch kanále a vyhraj

Pokud bitvy těch nejlepších domácích týmů raději sledujete, ani vy nepřijdete zkrátka. Všechny části turnaje pro vás odvysílá a odkomentuje streamer Marty_vole na svém twitch kanále.

Na jednoho náhodného diváka bude navíc čekat odměna. Marty během Grand Finálového streamu vylosuje jednoho z vás a ten si odnese nadupanou klávesnici Lenovo Legion K500, Kailh Red.


Zaregistruj se do turnaje a ovládni bitevní pole!

Registrace je otevřená všem hráčům, kteří vlastní WoT účet a mají dostupné tanky na X tieru. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

 

LENOVO průzkum: https://www.grunex.com/surveys/detail/43?fbclid=IwAR2XlzgjIaWRX_ydqy2SBKWowf4JQ1E5rVAqiKeqgQybmOTvYMu-qn1w_g0

Vyhraj zlaťáky už v kvalifikaci

  • 1. místo: 5 000 zlaťáků/tým
  • 2. místo: 2 500 zlaťáků/tým

 

Co čeká vítěze velkého finále Lenovo Legion WoT 5v5 Cupu?

  • 1. místo: 10 000 Kč + 7 500 zlaťáků/tým
  • 2. místo: 5 000 Kč + 5 000 zlaťáků/tým
  • 3. místo: 2 500 Kč + 2 500 zlaťáků/tým