V Mazariniho sérii CZC.cz PUBG Cupů se vracíme zpátky ke kořenům komunitních turnajů různých formátů. Nejprve jsme si vyzkoušeli turnaj dvojic a následně velmi unikátní Hardcore Cup, který nabídl hráčům zcela nový zážitek ze hry. Tentokrát tu máme něco pro sólisty. Dalším turnajem totiž bude CZC.cz PUBG Solo Cup. Skládat se bude z jedné kvalifikace a následného finále.

A pokud se zrovna nemůžete zúčastnit, není důvod k obavám. Společně s Mazarinim vám celý turnaj napříč různými lobby přineseme živě na twitch.tv/czctv. Šanci objevit se na streamu tak dostane každý hráč.

CZC.cz PUBG Solo Cup se bude skládat ze dvou hracích dní. První bude kvalifikace, která se odehraje 25.1. a bude otevřena pro 192 hráčů. Hrát se bude formátem BO6 a do finále postoupí TOP 21 hráčů z každého lobby.

Sleduj CZC.cz Solo Cup s Mazarinim na Twitch.tv/czctv

Kdo jiný by mohl usednout do komentátorského křesla než ostřílený hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev. Každý hrací den se tak můžete těšit na stream v jeho podání.

Turnaj pro sólisty, registruj se!

Už dnes otevíráme registraci do prvního turnaje, který se uskuteční už 25. 1. 2019 od 15:00! Nezapomeňte se přihlásit včas, maximální počet míst je omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:
 

Pravidla pro tyto turnaje: CZC.cz PUBG Solo Cup

Odměny pro prvních osm míst!

Nejlepší týmy si odnesou hodnotné poukazy na nákup na CZC.cz:

1. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 1000 Kč
2. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 800 Kč
3. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 500 Kč
4. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 400 Kč
5. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 300 Kč
6. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 300 Kč
7. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 300 Kč
8. místo - poukaz na nákup na CZC.cz v hodnotě 300 Kč

 

PUBG turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!