Z důvodů zrušení offline finále kvůli koronaviru, se odehraje kompletní online finále minimálně o speciální trofej při účasti alespoň 4 týmů.

DISCORD / TEAMSPEAK
pre komunikáciu s Adminom turnaju!

CELÉ ONLINE FINÁLE SA HRÁ SYSTÉMOM
BO3


LOBBY League of Legends turnaj je zpět!

Po roce se na scénu vrací LOBBY, projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati s turnajem v dnes již esportové klasice League of Legends. Týmy, které se probojují online kvalifikacemi čeká 21. 3. 2020 grand finále ve Zlíně, kde se bude hrát o prize money ve výši 25 000 Kč a skvělou trofej. Kvalifikační kola začínají brzy, tak se nezapomeň přihlásit!

První kvalifikační kolo startuje v neděli 9. února. Pokud se týmu v některém z kol nezadaří, může se bez omezení přihlásit znovu, ale pozor, kapacita je omezená. Dva nejlepší týmy čeká zmiňovaný postup do finále ve Zlíně, kde dojde k bitvě o balík peněz a další hodnotné ceny.

Zaregistruj svůj tým!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

Formát turnaje

Nechystáme žádné novoty, tudíž formát pět versus pět. Turnaj se bude skládat ze čtyř kvalifikačních kol, přičemž ti nejlepší se potkají začátkem března v online finále, ze kterého dva nejlepší týmy postoupí do offline finále 21. 3. 2020 ve Zlíně.

Kvalifikační kola

  1. Kvalifikační kolo – 9. února
  2. Kvalifikační kolo – 16. února
  3. Kvalifikační kolo – 20. února
  4. Kvalifikační kolo – 23. února

Online finále o postup do Grand finále

7. března 2020

Grand finále

21. března 2020 ve Zlíně

Prizepool pro Grand finále

1.miesto 17 500KČ
2.miesto 7 500KČ

Průběh všech turnajů bude streamován online na kanále Twitch.tv za doprovodu zkušených komentátorů. Kdo bude celý průběh turnaje komentovat se co nevidět dozvíte!

Pro veškeré důležité informace sleduj LOBBY Facebook, Instagram nebo Web.