Rádi se honíte za míčem v raketově poháněných autech? Tak zpozorněte, protože se právě otvírají registrace do CZC.cz Rocket League Cupů. Každý následující čtvrteční večer budete mít příležitost utkat se v téhle zábavné a světově populární hře na poli esportu. Ve hře jsou poukazy na nákup v hodnotě 18 000 Kč. První kvalifikace startuje už 26. března. Každá kvalifikace bude vysílaná na streamu od profesionálů z PPCstudio na twitch.tv/czctv.

Celkem se odehraje 6 turnajů. První tři se odehrají formátem 3v3, zbylé tři turnaje poté formátem 2v2. Zápasy se hrají klasickým single elimination pavoukem ve formátu BO3.

Každý turnaj živě na twitch.tv/czctv

Každým turnajem vás provedou zkušení a zapálení členové Rocket League komunity. O komentář se postará PPCstudioNeonStar a Cuky. Na hladký průběh turnaje bude dohlížet Marcek, který v minulosti reprezentoval barvy eXtatusu.

Registruj se a vyhraj

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

 

Kompletní pravidla naleznete ZDE.

Odměny pro vítěze

Rocket League Cup 3v3

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 800 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 100 Kč/hráč

Rocket League Cup 2v2

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 300 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 100 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a registruj se do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!​​​