PLAYOFF:
BO1 - 1.kolo až 2.kolo
BO2 - 3.kolo až 6.kolo
BO3 - Grand Finále a hra 3.miesto

Všetky roomky, adminov a info nájdete na:
discord.gg/mazarini
Ohľadom Pickovania mapy a strany sa dozviete Discorde v roomke
#playoff


Valorant odstartoval po dráze úspěchu jako raketoplán a trhá jeden rekord za druhým. Proto jsme si přichystali další turnaj, který proběhne pod záštitou výrobce SSD disků a herních monitorů SAMSUNG. Sestavte pětičlenný tým a zabojujte o celkovou finanční dotaci ve výši 10 000 Kč v SAMSUNG 5v5 Valorant Cupu, který se uskuteční 18. 4. a 19. 4. Opět nebude chybět ani živý přenos komentovaný populárním streamerem a ambasadorem Valorant turnajů Mazarinim. Myslíme i na diváky, kteří budou mít jedinečnou příležitost zasoutěžit si o dva herní monitory SAMSUNG přímo na streamu!

Nezapomeňte se taky připojit do největší domácí Valorant CZ/SK skupiny, aby Vám nic neuniklo!

Formát turnaje

SAMSUNG 5v5 Valorant Cup se skládá ze dvou fází - skupinové a play-off, které se odehrají 18. dubna a 19. dubna. Skupinová část je otevřena celkem pro 300 týmů rozdělených do 30 skupin po 10 týmech. Ve skupině hraje jedenkrát každý s každým systémem BO1.

Následně TOP 4 týmy z každé skupiny (tedy 120 týmů) postoupí do play-off, kde doplní již 8 nejlepších týmů z minulých Valorant turnajů, kteří dostali přímou pozvánku do play-off.

 

Sleduj Samsung 5v5 Valorant Cup na Twitch.tv a vyhraj!

V komentátorském křesle zasedne ostřílený hráč Nikolai „Mazarini" Lazarev. Díky tomu se můžete těšit na vysílání obou hracích dnů turnaje na Mazariniho twitch kanále.

Navíc si přímo na streamu můžete zasoutěžit o parádní herní monitor značky SAMSUNG s 240Hz prohnutým displejem a technologií G-Sync. Výherci budou vylosovaní přímo na streamu a budou hned dva! Poprvé můžete zkusit štěstí v sobotu a druhý monitor rozdáme v neděli. A jak se zúčastnit? Stačí pouze sledovat stream a být přítomen v chatu při losování!

 

Zaregistruj se do Valorant turnaje už nyní!

Už nyní otvíráme registrace do skupinové fáze SAMSUNG 5v5 Valorant Cupu, který odstartuje již tuto sobotu 18. 4. 2020! Zaregistruj se včas, maximální počet míst je omezen.

K registraci je nutné si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyhle turnaje: ZDE

Na nejlepší týmy čeká finanční odměna!

Nejlepší tři týmy si ze SAMSUNG 5v5 Valorant Cupu odnesou následující prizemoney:

  • 1. místo - 5 000 Kč
  • 2. místo - 3 500 Kč
  • 3. místo - 1 500 Kč

 

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Valorant turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!