Custom hru zákládá tým nahoře! (pokud nebudou reagovat, tak založí druhý tým. Je důležité hlavně se napojit do lobby)
1.kolo - tým nahoře pickuje 1. mapu -> tým dole vybíra stranu na 1. mapě -> tým dole pickuje 2. mapu -> tým nahoře vybírá stranu na 2. mapě -> tým dole vybíra stranu na 3. mapě
2.kolo - tým dole pickuje 1. mapu -> tým nahoře vybíra stranu na 1. mapě -> tým nahoře pickuje 2. mapu -> tým dole vybírá stranu na 2. mapě -> tým nahoře vybíra stranu na 3. mapě
3.kolo - tým nahoře pickuje 1. mapu -> tým dole vybíra stranu na 1. mapě -> tým dole pickuje 2. mapu -> tým nahoře vybírá stranu na 2. mapě -> tým dole vybíra stranu na 3. mapě
4.kolo - tým dole pickuje 1. mapu -> tým nahoře vybíra stranu na 1. mapě -> tým nahoře pickuje 2. mapu -> tým dole vybírá stranu na 2. mapě -> tým nahoře vybíra stranu na 3. mapě
 

Plně naložený vlak řítící se maximální rychlostí, co se nedá zastavit! I takhle lze označit Valorant turnaje na Grunexu, které lámou rekordy. A další turnaj je na spadnutí! Tentokrát se připravte až na čtyři hrací dny v LG UltraGear Valorant Cupu, které proběhnou tento a následující víkend, tj. 24. - 25. dubna a 2. - 3. května. Se svým petičlenným týmem si můžete zahrát o prizepool v celkové výši 10 000 Kč. Nebude chybět ani stream. Všemi hracími dny vás bude provázet na svém twitch kanále ambasador Valorant turnajů Mazarini. Navíc si můžete zasoutěžit i jako diváci, a to o čtyři herní monitory značky LG UltraGear přímo na streamu a instagramu!

Nezapomeňte se taky připojit do největší domácí Valorant CZ/SK skupiny, aby Vám nic neuniklo!

Formát turnaje

LG UltraGear Valorant Cup je rozdělený na čtyři hrací dny. Vše započne 25.4. kvalifikací, která bude otevřena pro 384 týmů rozdělených do 64 skupin. Čtyři nejlepší týmy z každé skupiny poté postoupí do play-off. První kolo play-off se odehraje spolu s kvalifikacemi 25.4. a 2. až 5. kolo play-off bude pokračovat 26.4. Nejlepších 8 týmů z play-off si zajistí vstupenku do Grand Finále.

Týmy, které vypadnou během skupin a play-off ale dostanou ještě druhou šanci! Den před Grand Finále, tedy 2.5. se uskuteční Last Chance turnaj pro neomezený počet týmů! Ten se bude hrát formou single elimination pavouka, nejprve na jeden vítězný zápas (BO1) a zápas o postup BO3. Nejlepších 8 týmů z Last Chance turnaje poté postoupí do Grand Finále.

Grand Finále se tedy zúčastní celkem 16 týmů v single elimination pavouku. Hrát se bude formátem BO3.

Vyhraj monitor sledováním Twitch.tv a sociálních sítí!

Nikdo jiný se do komentátorského křesla LG UltraGear Valorant Cupu nehodí víc než populární streamer a zkušený Brimstone Nikolai „Mazarini" Lazarev. Všechny čtyři hrací dny turnaje tak budou živě vysílané na Mazariniho twitch kanále.

Sledovat LG UltraGear Valorant Cup se vyplatí i divákům, protože si budou moci zasoutěži o 4 herní monitory LG model 27GL63T! Přímo na streamu se bude soutěžit o dva z nich, které si odnesou dva šťastlivci vylosovaní každou neděli. Chcete se zúčastnit? Tak stačí pouze sledovat Maziho stream a být přitomen v chatu při losování!

Druhá možnost, jak monitor vyhrát, je sledovat Grunex na Instagramu a soutěžit o monitor v komentářích pod fotkou nebo soutěžit na facebook stránce Valorant CZ/SK komunity.

Zaregistruj se do Valorant turnaje už nyní!

Právě teď otvíráme registrace do skupinové fáze LG UltraGear Valorant Cupu, který odstartuje již tuto sobotu 24. 4. 2020! Zaregistruj se včas, maximální počet míst je omezen.

K registraci je nutné si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla turnaje: ZDE

Buďte nejlepší a odneste si finanční odměnu!

Nejlepší dva týmy si z LG UltraGear Valorant Cupu odnesou následující prizemoney:

  • 1. místo - 7 500 Kč
  • 2. místo - 2 500 Kč

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Valorant turnaje s Mazarinim pouze na Grunex.com!