Niceboy ORYX 5v5 Cup ve Valorantu byl vůbec první Valorant turnaj na Grunexu a dnes se tato víkendová série opět vrací! Druhý Niceboy ORYX 5v5 Cup ve hře Valorant se uskuteční 16.5. a 17.5. a celý ho budete moci sledovat společně s Mazarinim. Ve hře je finanční dotace 10 000 Kč. Pro diváky streamu a fanoušky Grunexu si Niceboy ORYX připravil speciální soutěž o balíček herního vybavení.

Niceboy ORYX Valorant 5v5 Cup startuje v sobotu, kdy se uskuteční kvalifikace pro 128 týmů. Ty se rozdělí do 32 skupin, v každé skupině budou 4 týmy. Následně se ve skupinách odehrají zápasy každý s každým. Souboj to bude nelítostný, z každé skupiny totiž postoupí pouze dva nejlepší týmy!

Všech 64 postupujících týmů zamíří do play-off. První část se odehraje hned po kvalifikaci. Začíná se formátem BO1, poslední zápas soboty pro TOP 16 týmů pak proběhne formou BO3 série. Osmička nejlepších týmů z tohoto play-off se následně spojí s osmičkou pozvaných týmů a vrhnou se na nedělní boje o Grand finále. Všechny nedělní zápasy proběhnou formou BO3.

Nezapomeň se také připojit do největší domácí Valorant CZ/SK skupiny a sleduj novinky ze světa Valorantu!


Sleduj turnaj a sociální sítě a vyhraj skvělé ceny!

Do komentátorského křesla se nikdo nehodí lépe než ostřílený hráč Nikolai „Mazarini“ Lazarev. Každý hrací den turnaje se tak můžete těšit na vysílání přímo z turnaje na Mazariniho twitch kanále. Super ceny si Niceboy ORYX připravil také pro diváky turnajů. Vyhrát můžeš balíček herního vybavení včetně klávesnice K600, herní myši M600 a sluchátek X600.

Jsou dva způsoby, jak hrát o balíček herního vybavení od Niceboy ORYX:

1. Sleduj stream a pozorně poslouchej Mazariniho. Ten soutěž odstartuje přímo během vysílání a řekne ti, jak se zapojit. Ale pozor! Soutěž na streamu poběží jen pár minut!
2. Běž na instagram Grunexu, najdi soutěžní obrázek a hraj dle pokynů v popisku!

Oba výherce vylosujeme už v neděli!


Zaregistruj se do prvního Valorant turnaje u nás!

Už brzy otvíráme registraci do první kvalifikace Niceboy ORYX Valorant 5v5 Cupu, který odstartuje už 16. 5. 2020! Zaregistrujte se včas, maximální počet míst je omezen.

K registraci je nutné si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyhle turnaje: ZDE


Na vítěze čeká v každém turnaji finanční odměna!

Nejlepší dva týmy si z každého turnaje odnesou následující prizemoney:

  • 1. místo - 5 000 Kč/tým
  • 2. místo - 3 500 Kč/tým
  • 3. místo - 1 500Kč/tým

This competition is not affiliated with or sponsored by Riot Games, Inc. or VALORANT Esports.

Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností Riot Games, Inc. nebo VALORANT Esports.

Valorant turnaje s Mazarinim a Niceboy ORYX pouze na Grunex.com!