Letní pařáky rozžhaví vaše raketově poháněná auta. Přes prázdninové měsíce se můžete těšit na další sérii CZC.cz Rocket League Cupů. Každý čtvrtek večer budete mít šanci se utkat v téhle zábavné a světově populární hře na poli esportu. V turnajích si zahrajete o poukázky na nákup v online shopu CZC.cz v hodnotě 12 900 Kč. První turnaj začíná již 2. července, tak neváhejte a registrujte se nyní! Všechny turnaje budou taky vysílané na streamu od profesionálů z PPCstudio na twitch.tv/czctv.

Celkově se odehraje 6 turnajů. Nejdříve se v červenci odehrají tři zápasy formátem 2v2. V srpnu následují turnaje formátem 3v3. Zápasy se hrají vyřazovacím turnajovým pavoukem ve formátu BO3.

Každý turnaj živě na twitch.tv/czctv

Každým turnajem vás provedou zkušení a zapálení členové Rocket League komunity na oficiálním twitch kanále CZC.cz. O komentář se postará PPCstudio, NeonStar a Cuky. Na hladký průběh turnaje bude dohlížet Marcek, který v minulosti reprezentoval barvy eXtatusu.

Registruj se a vyhraj!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

 

Kompletní pravidla naleznete ZDE.

Odměny pro vítěze

Rocket League Cup 2v2

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 300 Kč/hráč

Rocket League Cup 3v3

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 300 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 100 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a registruj se do turnajů. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!​​​