Někdo v podzimních měsících spaluje listí a trávu, my ale doporučujeme spalovat palivo v raketově poháněných autíčkách a přitom se snažit nasázet co nejvíce gólů do soupeřovy brány. S podzimem přichází taky další série CZC.cz Rocket League Cupů. Tradičně každý čtvrteční večer bude věnovaný téhle zábavné a světově populární hře na poli esportu. V turnajích si zahraješ o poukázky na nákup v online shopu CZC.cz v celkové hodnotě 21 000 Kč. První turnaj začíná již 15. října, tak neváhej a registruj se nyní! Všechny turnaje budou taky živě streamované na twitch.tv/czctv se zkušenými Rocket League komentátory Stormem, NeonStarem a Cukym.

Celkově se odehraje 6 turnajů. Nejdříve se v říjnu odehrají tři zápasy formátem 2v2. V listopadu následují turnaje formátem 3v3. Zápasy se hrají vyřazovacím turnajovým pavoukem ve formátu BO3.

Všechny turnaje živě na twitch.tv/czctv

Každým turnajem vás provedou zkušení a zapálení členové Rocket League komunity na oficiálním twitch kanále CZC.cz. O komentář se postarají Storm, NeonStar a Cuky.

Registruj se a vyhraj!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

 

Kompletní pravidla naleznete ZDE.

Odměny pro vítěze

Rocket League Cup 2v2

  • 1. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 800 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 100 Kč/hráč

Rocket League Cup 3v3

  • 1. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 800 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup na CZC.cz: 100 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a registruj se do turnajů. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!​​​